Wpis z mikrobloga

No co tam biały, heteroseksualny mężczyzno? Zmęczony po pracy, na którą poświęcasz 9-10h dziennie i z której ledwo starczy Ci na życie?

Mam nadzieję, że nie, bo przed snem musisz jeszcze udać się na siłownię - w końcu nie chcesz chyba umrzeć w samotności?

Pamiętaj, że bez 6paka nawet nie masz co podchodzić do randkowania - oczywiście nie z dziewczynami o figurze modelek, o nie. One idą do podziału dla vipów, celebrytów oraz ludzi z zagranicy - a jako, że zadbanych kobiet jest coraz mniej, bo przy pomocy mediów wypraliśmy im mózgi wmawiając, że otyłość jest zdrowa, seksowna i że się im należy co najmniej tak samo, jak facet z 6pakiem, dla ciebie Polaczku-robaczku zostaje tylko to, czego nie chcą bogaci i ustawieni faceci z okolicy czy modni faceci z bardziej opalonych regionów świata czy żyjący w prawdziwej cywilizacji czyt. na zachód od Odry i na północ od Bałtyku.

Pamiętaj - musisz o siebie dbać, dużo zarabiać, mieć ciekawe hobby i ogólnie być chodzącym ideałem to MOŻE zainteresuje się tobą nowoczesna kobieta XXI wieku, która najchętniej nawet nie wstawałaby z kanapy, bo nie ma w życiu czasu na nic, poza bezmyślnymi zakupami, zwiększaniem masy, oglądaniem netflixa i scrolowaniem facebooka oraz instagrama...

Kobieta aby być przeciętna czy nawet piękna nie musi nic, a facet ma się zajechać na śmierć po to, aby i tak kobietę odbił mu kolega wyższy o 5mm czy przyjaciel z Afryki który nie zna słowa po Polsku no ale koleżanki będą zazdrościć bo to takie modne...

#przegryw #zwiazki #p0lka #blackpill #samotnosc #tinder #logikarozowychpaskow #bekazlewakow
wqeqwfsafasdfasd - No co tam biały, heteroseksualny mężczyzno? Zmęczony po pracy, na ...

źródło: pzecientni1

Pobierz

Od facetów wymaga się więcej?

  • tak 92.1% (491)
  • nie 7.9% (42)

Oddanych głosów: 533

  • 16
Kobieta aby być przeciętna czy nawet piękna nie musi nic


@wqeqwfsafasdfasd: XDDD Nawet nie wiesz ile kobiety potrafią poświęcić czasu/pieniędzy na regularne wizyty u kosmetyczki, manikiurzystki, fryzjera, zabiegi medycyny estetycznej czy chociażby kosmetyki do makijażu czy ubrania. Zawsze mnie bawi jak faceci myślą, że piękne kobiety po prostu takie się rodzą i nic nie muszą ze sobą robić, by być atrakcyjne.
@wqeqwfsafasdfasd: przecież mężczyźni chodzą na siłownię bo sami tego chcą, bo mają taką pasję, lubią to, jakby woleli grać na gitarze to by grali na gitarze, skoro ćwiczą to dlatego, że to lubią i w ten sposób odpoczywają po pracy, zajmując się swoim hobby.
przecież mężczyźni chodzą na siłownię bo sami tego chcą, bo mają taką pasję, lubią to, jakby woleli grać na gitarze to by grali na gitarze, skoro ćwiczą to dlatego, że to lubią i w ten sposób odpoczywają po pracy, zajmując się swoim hobby.


@AlienFromWenus: Ja ćwiczę z nadzieją, że lepsza sylwetka sprawi że kobiety zaczną się mną bardziej interesować, a nie dlatego, że to moje hobby ()