Wpis z mikrobloga

Jaką drukarkę polecacie do 300-350 zł? (może być używka)

Zależy mi na jak najniższej cenie samej drukarki oraz ewentualnie kosztów eksploatacji.
Nie potrzebuję żadnych bajerów, nawet wifi mi nie jest potrzebne jeżeli to ma wpływ na cenę.

Rzadko będzie używana - myślę że jakoś 30 kartek miesięcznie.

Pomocy, bo już za dużo się naczytałem i nadal nie mam pojęcia co kupić/czego szukać

#drukarki #informatyka #drukarka #hp #epson #brother #drukowanie #biuro #studia #studbaza
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@DPary: No podałem maksymalną ilość. Najczęściej będzie używana raz miesięcznie właśnie do wydrukowania 10 do max 30 stron i tyle.
  • Odpowiedz
@Hmura: Dużo lepiej trochę zainwestować w laserową bo jak mało drukujesz to te tusze w atramentowej będą ci zasychać. Sam kiedyś miałem właśnie atramentową i badziew straszny przez to.
  • Odpowiedz
@Hmura: Cześć! Zgadzam się z kolegą wyżej - jeśli będziesz drukował sporadycznie lub z przerwami lepiej jest zainwestować w drukarkę laserową. Zapłacić nieco więcej za drukarkę, wybrać sprzęt który toleruje zamienniki i zaoszczędzić na kosztach eksploatacji. Polecam Ci drukarka Xerox Phaser 3020: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-drukarka-xerox-phaser-3020-p-15654.html?term_auto=Xerox_Phaser_3020_(3020V_BI). Toleruje zamienniki, a do tego ma WiFi (serio, nie przekreślaj tej funkcji) i opcję druku z telefonu. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@Hmura: najtańsza nowa sensowna koło 600 zł kosztuje. Jak chcesz to mam xeroxa na sprzedaż za 200 zł ze śmieszenie tanimi tonerami ( 30 zł na 2300 stron) Z tym że bez wifi
  • Odpowiedz