Wpis z mikrobloga

#help #android #polaczenietelefonuzkomputeremprzezusb #usbladujealeniewykrywatelefonu #usb

Hey! może znajdzie się jakaś dobra dusza i mi pomoże bo mnie zaraz szlag jasny trafi(,)
Wcześniej telefon normalnie łączył mi się z komputerem za pomocą usb wystarczyło tylko go podpiąć i od razu wyświetlał się pasek powiadomienia na telefonie jaką opcje chce wybrać czy tylko ładowanie czy eksport zdjęć itp.
Jakiś czas temu przez przypadek usunęłąm sobie z telefonu (huawei p30 pro) aplikację huawei hi suite i nie wiem czy ma to jakis związek bo dawno nie podłaczałam telefonu do komputera ale od tej pory komputer nie wykrywa mi telefonu tylko go ładuje a na telefonie nie pojawia mi się żaden pasek z wyborem opcji ładowania/eksportu plików itp.

szukałąm informacji na necie ale nic przydatnego nie znalazłam. Niby wszystkie opcje na telefonie są aktywne a nie działa. Inny komputer też tylko ładuje mi telefon, i np. telefon siostry też na moim komputerze się tylko ładuje, natomiast kiedy podłączyła swój telefon na swoim kompie normalnie jej pokazuje połaczenie usb z komputerem.

Gniazda usb na pewno działają bo normalnie ładują, podłaczny dysk zewnetrzny do kompa tez działa

Ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?? Z góry dziękuję za pomoc