Wpis z mikrobloga

Ale bym pograł sobie w LoL'a jak w 2012/2013 roku gdy człowiek wszystko odkrywał. Wszystko było takie nowe, świeże, gracz wczuwał się w lore LoL'a, czekał na rotację bohaterów bo ciężko było dozbierać 6300 PŻ na Dariusa a chciało się nim pograć (przecież kosił wszystko i był najlepszy!) ( ͡º ͜ʖ͡º). Raz na jakiś czas trafiło się na gościa z high elo który totalnie wymiatał i nic nie można było na niego zrobić, mimo porażki człowiek czuł się jakby spotkał się z "Messim/Ronaldo" LoL'a a o takiej porażce później mówiło się kumplom w szkole. Nie było skrzynek z których lecą teraz skiny, jak ktoś miał skina to odrazu odnosiło się wrażenie że to zapewne jego "main" postać i będzie kosił. Rankedy to już w ogóle bajka...jak byłeś mainem mida to kopiowałeś wyrażenie "i go mid" i po wejściu do lobby odrazu nim spamowałeś a potem kłóciłeś się z drugim typem o mida. Ogólnie nawet muzyka w lobby rankedowym...człowiek odnosił że to mroczne, okrutne miejsce, motywacja 100% w górę. A teraz? Ehhh, nie wiem...znaczy wiem...to nostalgia za starymi latami, ale było jakoś tak fajniej. Teraz człowiek odpali raz na jakiś czas LoL'a, ale to już nie to samo. Wszystkiego jakoś tak dużo, chodzi mi głównie o skiny które są praktycznie ogólnodostępne. Brakuje mi tych czasów, starych splashartów postaci, starych itemów, nawet tych krytykowanych przez wszystkich run. Pamiętam jak dawałem 1% kryta w runach zawsze...

Czuję się staro, ale kiedyś to było...

#leagueoflegends #teamfighttactics #nostalgia #gry
Pobierz Kadet20 - Ale bym pograł sobie w LoL'a jak w 2012/2013 roku gdy człowiek wszystko odk...
źródło: asd123
  • 8
@Kadet20: Teraz to się w ogóle zrobiło jakieś League of smurfs xD Chciałem sobie popykać po 3 latach przerwy, myślałem, że mnie wrzuci na jakieś bronze/silvery, a grałem gierki z jakimiś typami 80% WR full tryhard co mną glebę wycierali. Serio co oni odjaniepawlili z tym MMR? Kiedyś to się można było chociaż wyluzować w tej gierce i zagrać coś wyrównanego, a teraz bez diamentu nie podchodź.
@Kadet20: ja się w lola wkręciłem bo grałem w Dotę, tę oryginalną - mod do W3. Ktoś podłapał lola i się na to przerzuciliśmy, to była otwarta beta w 2009 roku, byłem na I roku studiów, pamiętam to jak dziś. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie w pierwszych sezonach było dużo łatwiej, mam drewniane ręce, o micro na linii nikt wtedy nie słyszał ani o to nie dbał,