Wpis z mikrobloga

Ekspertem nie jestem, ale zauważyłem że jedyne miasta w rosji które nadają się do życia to moskwa i petersburg, reszta ma dosłownie problem z czymś tak podstawowym jak działająca toaleta czy autobus do pracy, o tramwajach szkoda wspominać.

Oni są upośledzeni? Ponoć tam jest propaganda 24/7 i według nich to normalne że żyją jak szczury

#wojna #rosja #ukraina #polska #zwiazki #dzieci #przegryw #depresja
  • 26
  • Odpowiedz
@tigerus78: Nie no nie tylko. Pewnie jeszcze Kazań ,Wołgograd. Stolice obwodów generalnie to do 2014 były miasta na dobrym europejskim poziomie.
  • Odpowiedz
Oni są upośledzeni? Ponoć tam jest propaganda 24/7 i według nich to normalne że żyją jak szczury


@tigerus78: Jest duuuużo gorzej niż myślisz.
Oni uważają, że mają lepiej niż amerykanie, którzy podobno umierają na ulicy bezdomni, w rosji każdy ma dach nad głową i lepiej niż w USA. xD

Oczywiście pomijam fakt, że w USA zarabia się 1.5 razy więcej niż w zachodniej europie, i głupi hydraulik zarabia więcej niż programista
  • Odpowiedz
Oczywiście pomijam fakt, że w USA zarabia się 1.5 razy więcej niż w zachodniej europie, i głupi hydraulik zarabia więcej niż programista 15k w UK.


@BayzedMan: panie, aż tak to nie odpływaj xD
  • Odpowiedz
Oczywiście pomijam fakt, że w USA zarabia się 1.5 razy więcej niż w zachodniej europie, i głupi hydraulik zarabia więcej niż programista 15k w UK.


@BayzedMan: xD
  • Odpowiedz
  • 3
@BayzedMan
Mediana zarobków w USA i to wliczając nadgodziny, bez płatnych urlopów, bo czegoś takiego tam zwyczajnie nie ma, to 54k dolarów rocznie. W Niemczech to 44.5k dolarów, w UK 40.5k.
  • Odpowiedz
@tigerus78: bo są karmieni od lat mitem wielkiej rassiji. a w polsce co masz? na wschodzie bieda, smród, gnój, ale jak jarek przyjeżdża do ludzie sie malo nie zesrają z radości.
  • Odpowiedz
  • 0
@tigerus78 Rosja to duży kraj i jest dużo skrajności, jednak za Putina dużej części ludzi żyło się lepiej. jak by nie patrzeć jest tam 20 milinów klasy średniej (tej prawdziwej)
  • Odpowiedz
@BayzedMan: hydraulik to mi się wydaje, że jednak lepiej żyje w Europie. Koszty życia w USA są ogromne. Jedzenie w większości stanów jest tak drogie, że aż dziw, że to takie spaślaki
  • Odpowiedz