Wpis z mikrobloga

Pomyślałem że skoro dzisiaj jest 1 dzień miesiąca to może spróbować jakiegoś małego wyzwania. Od dzisiaj codziennie po obudzeniu będę robił 10 pompek. Tak wiem że to mało ale ja chudy jestem i 20 to dla mnie wysiłek spory przez co szybko bym się zraził. Jak się uda to na koniec miesiąca będzie grubo ponad 200 pomek a może i nawet 300 się nazbiera. Mój autorski tag: #szyszkapompuje na nim codziennie będą wpisy czy zrobiłem pompki #przegryw
  • 12
@Szyszkalogin: trochę co innego, ale gdzies od 30 dni regularnie robię zestaw ćwiczeń na bark, który mnie boli od dłuższego czasu. Z jednej strony udało się utrzymać regularność i rozszerzyć zestaw ćwiczeń na inne elementy, ale efekt jest taki że muszę go ciągle poszerzać bo zaczynają boleć inne rzeczy :D
@Szyszkalogin: Lepiej: zrób 3 serie po 10 pompek, z przerwą 2 minuty między seriami. Ćwicz co drugi dzień.

Możesz też robić przysiady, brzuszki, i inne rzeczy.


Tak przynajmniej pobudzisz wzrost mięśni.


@MajsterOfWihajster: Nie pisz już demotywujących bzdur. Typ nic nie robi to i 10 mu na start wystarczy aby go wkręcić. Nie trzeba robić żadnych serii czy mega progresji jak zaczynasz od zera.

Z czasem może sobie zwiększać ilość pracy
@Szyszkalogin: Ty sie chlopie moze przebadaj albo zacznij od spacerow. Od roku bez przerwy choruje, siedze w piwnicy, nigdy nie cwiczylem za duzo, a 40 pompek jest dla mnie niczym. Zamiast 10 pompek to juz korzystniej wyjdzie konia zwalic to jakies cardio chociaz bedzie.