Wpis z mikrobloga

Halo #lublin ?

Dwie największe onuce Rzeczpospolitej Polskiej - duet Sykulski & Panasiuk - organizują 15 lutego w Lublinie zjazd partii.

Nic nie sugeruję - tak tylko wspominam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina
waro - Halo #lublin ?

Dwie największe onuce Rzeczpospolitej Polskiej - duet Sykulski...

źródło: Fn0qbqTXoAkG8ij

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic nie sugeruję - tak tylko wspominam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@waro: Pójść napluć Panasiukowi meluwe w ryj, a pozniej poprawić łokieto? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@waro: I na tym właśnie polega demokracja. Możesz głośno mówić dowolne pierdoły ale ponosisz pełną odpowiedzialność za wypowiedziane słowa. W 1987 musiałem przymusowo oglądać dziennik telewizyjny a dzisiaj nie mam telewizora. Jeżeli nazwę kogoś k---ą, sprzedawczykiem, ruskim agentem, debilem a nie będę miał na to dowodów to mogę ponieść tego konsekwencje, jeżeli uważam kogoś za debila to go ignoruję, jeżeli ktoś narusza moją przestrzeń osobistą to chowam go do dołu
  • Odpowiedz
@waro: ale ruskim musiało zależeć na tym konflikcie, że obudzili swoich śpiochów na świecie.
Co gorsze, widzę, że ruska propaganda nawet w dobie ich agresji na suwerenny kraj działa. Im głupsze jednostki tym mocniej.
  • Odpowiedz
@Wazelina: powinni móc powiedzieć to co chcą ale jednocześnie cała sala powinna krzyczeć chórem W---------Ć. A na ekranie( obok nich(no bo nie ma sensu tłumić tego pięknego chóru) powinien być tłumacz w czasie rzeczywistym tego jak manipuluja widownią
  • Odpowiedz
Trójką Bajana


@KwadratF1: gdyby ABW zamykało za debilizm to 3/4 sejmu siedziałoby w pace - na czele ze świrami z pisu i lewicy (czyli w sumie jeden c--j).
  • Odpowiedz
  • 0
@waro głupio by było gdyby ludzie zaczęli pisać teraz do właściciela sali, że wynajmuje ją na wykłady ruskim onucom najprawdopodobniej opłacanym przez wrogi nam reżim. Lepiej tego nie robić, bo jeszcze odwołają ten, pożal się borze, "wykład".
  • Odpowiedz