Wpis z mikrobloga

Uważam, że obecna metoda Salezjanów jest najlepsza. Całe to zamieszanie - które w sumie oni wywołali poprzez wezwanie wtedy Policji (na ten sposób o Woznickim usłyszałem jak i wielu ludzi) dało mu tylko paliwo. Należało jednak robić to co teraz - olać go. W sumie on jest nieszkodliwy, jego "moc" jest zdecydowanie przesadzona.
Wystarczy pomyśleć ilu szefów narcyzów i arogantów mieliśmy w swoim życiu. Ja miałem już paru i masa ludzi doświadcza
@SmutnyStefan: sekta Woźnickiego powinna zostać rozbita a guru wsadzony do pierdla albo do szpitala psychiatrycznego. I to dla dobra tej garstki która przy nim została, ale też w ramach odpłaty za te wszystkie obrzydliwe słowa które z siebie wypluł.
Stworzył wokół siebie coś co nosi znamiona sekty destrukcyjnej i dla dobra społeczeństwa powinna ona zostać zlikwidowana. Na szczęście guru jest na tyle upośledzony że sam się pakuje do pierdla.
@Novus_xD: De facto chcesz tych ludzi ubezwłasnowolnić, w ten sposób poniżasz ich bardziej niż Wożnicki. Przy nim mają wybór, przy tobie absolutnie. To jest imho bardzo niebezpieczne podejscie do ludzi.
@SmutnyStefan: ktoś to powinien zrobić, najlepiej ich rodziny zanim sprzedadzą swoje mieszkania i pieniądze przeznacza na zmagania kapłana włącznie z wykupieniem kościoła od bezbożnych salezjan.
@zbigniewtomasz piździcki to najlepiej żeby dostał miotłę i musiał chodniki zamiatać, bo praca dla jego dwóch lewych rąk to będzie najlepsza kara