Wpis z mikrobloga

Już wuj z gejami, niech sobie robią harlekiny dla homoseksualistów w nic nie znaczących wątkach pobocznych, widocznie takie nastały czasy. Ale nie przyzwyczaję się do Ellie z zespołem downa. Nie zrozumiem, dlaczego nie można było zatrudnić choć trochę podobnej aktorki. Odbiera mi to całą przyjemność z oglądania, mimo że reszta serialu jest genialna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#thelastofus #hbomax #seriale
smutny_kojot - Już wuj z gejami, niech sobie robią harlekiny dla homoseksualistów w n...

źródło: 3ref

Pobierz
  • 61
w fabule samej gry #!$%@? jest tego tyle i tak bezsensownie ze w dwojke momentami az niedobrze sie gra, niestety


@hekktik: Mi tam dwójka podobała się bardziej. Jako gra była doskonała, a jako historia niewiele gorsza. Kompletnie nie zwróciłem uwagi na wątek homo, ale za to bardzo dobrze pokazana została siła nienawiści płynąca z chęci zemsty obu bohaterek. Emocje po finale na plaży dużo większe niż po scenie szpitalnej w jedynce.
@smutny_kojot: no sama gra jest lepsza technicznie/gameplayowo itd, watek bezsensownosci przemocy i 2 perspektywy byl swietnie poprowadzony ale #!$%@? litosci - wszyscy biali faceci #!$%@? bez wiekszej rozkminy, na koncu dwie lesbijki wychowujace dziecko, babochlop abby #!$%@? lepiej niz jakakolwiek meska postac, drukman robiacy sobie sobowtora ruchacza w grze (komedia), debilne sceny seksu na sucho ktore juz na zawsze beda memem, wcisniety jeszcze na ostatnia sile watek zaburzen plciowych tu i
Bo przecież w realnym życiu nawet nie ma ładnych lesbijek. xD


@Mtsen: No tak średnio bym powiedział. Odróżnijmy urodę nabytą od atrakcyjności związanej z odpowiednim zadbaniem o podkreślenie jej walorów. Ciekawostką dla mnie jest, że w przypadku pary gejów obaj panowie są najczęściej bardzo atrakcyjni z damskiego heteroseksualnego punktu widzenia, natomiast para lesbijek najczęściej wygląda dziwnie. Lub jedna jest w miarę a druga stylizuje się już na chłopa.
@smutny_kojot: Znam zadeklarowaną lesbijkę. Nikt nie zaprzeczyłby jej kobiecości. To wszystko to jednak dowody anegdotyczne.
Trzeba też wziąć pod uwagę, że większość ludzi nie afiszuje się ze swoją orientacją i nie kreuje swojego wizerunku wokół niej. To, że jakieś odpychające babochłopy się wyróżniają wcale nie definiuje, że większość par lesbijskich tak właśnie wygląda. Tak samo od razu gej nie musi być zniewieściałym metroseksualnym twinkiem, czy futrzastym brodaczem z błękitnej ostrygi.
Znam zadeklarowaną lesbijkę. Nikt nie zaprzeczyłby jej kobiecości. To wszystko to jednak dowody anegdotyczne.


@Mtsen: Piszesz o dowodzie anegdotycznym sam wyciągając kartę pułapkę - znajomą lesbijkę chcącą podobać się facetom.

Nie wiem, jaki procent kryptolesbijek codziennie robi sobie nienaganny make up, a jaki odsetek ukrytych gejów ma wygwizdane na swój wygląd. Opisuję tylko to co widać na ulicy, szczególnie za granicą, bo u nas to niewiele widać.