Wpis z mikrobloga

Kolejny tydzień z pełnym zachmurzeniem u mnie na południu. Patrze na prognozy i widzę że ten tydzien dalej będzie ten sam syf za oknami. Okres Jesien - Zima w polskim wydaniu to naprawdę ohydna pora roku. Ostatni raz słońce to widziałem w Nowy rok, czyli mija miesiąc. A Wam jak się podoba #zima w polskiej wersji? #pogoda #klimat #takaprawda
Pobierz Xtreme2007 - Kolejny tydzień z pełnym zachmurzeniem u mnie na południu. Patrze na pro...
źródło: comment_1669877938QKDJaLj3MquJOOCFmpJNqB
  • 11
@Xtreme2007: Postaraj się bardziej następnym razem, bo strasznie nudne te twoje gówno-wpisy w których zaprzeczasz sam sobie.

I miejmy nadzieję, że taka pogoda utrzyma się do czerwca i brak zimy zostanie odpokutowany kolejną przyjemną wiosną ze śniegiem i mrozem.
@Xtreme2007: Dlatego tegoroczny styczeń jest ponad 4 stopnie powyżej najcieplejszej w historii normy lat 1991-2020.

Chyba, że masz 11 lat i za świadomego życia nie widziałeś polskiej zimy to wtedy można zrozumieć to #!$%@?.
@Xtreme2007:
Zdecydowanie wolę polską niż holenderską. Przez miesiąc zimy w Polsce widziałem więcej nieba niż przez pół roku w Holandii, a poza tym pada tam niemal cały czas, wilgoć jest taka, że jak temperatura spadnie poniżej zera to szyby w samochodzie trzeba skrobać od wewnątrz. Krótko mówiąc, nie polecam.
Zdjęcie poglądowe:
Pobierz Errad - @Xtreme2007: 
Zdecydowanie wolę polską niż holenderską. Przez miesiąc zimy w ...
źródło: IMG_20211207_160308619_HDR
@Xtreme2007: Najgorzej że to niebo jest kompletnie szare. Jakby ktoś rozlał jednolicie farbę "chłodna depresja". Ostatnio oglądałem jakieś vlogi gościa, który mieszka w UK i sobie jeździ po różnych dziurach. I tam, mimo że jesień/zima to w pochmurne dni o ile nie leje niebo jest utkane barankami, kotłują się kłęby pary wodnej, różne odcienie przewalają się przez niebo. W mojej okolicy różnorodność polega na tym, że w ciągu dnia widzę przejście