Wpis z mikrobloga

@aczutuse: ciężko powiedzieć, ja mając kiedyś raczej sporo tańszego japońca w utrzymaniu (lexus is250) przez rok nie wydałem niemal nic, bo nic się nie psuło, ale jak się w końcu popsuło, to poszło kilka tysi z kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°) (skrzynia powiedziała dość). Ja bym uderzał na jakieś forum infiniti i się rozeznał ile kosztują jakieś części, co się psuje i czy są jakieś upierdliwości, gdzie
@aczutuse: Dlatego ci mówię żebyś pognał czym prędzej na jakieś forum infa i poczytał co się ludziom psuje (dlatego forum a nie fejsbuń, bo tam to ch*ja się dowiesz). Wejść w dział jakiś techniczny na forum czy z usterkami i czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Lepszego sposobu nie ma.
a to mechanik nie szuka? czeba samemu szukac?


@aczutuse: Z tego co zrozumiałem to chcesz się rozeznać ile co może kosztować. Jak nie chcesz to oddaj do mechanika i wtedy się dowiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aczutuse
Mam EX35, 90K km. Kupiony w zeszłym roku na wiosnę. Jak do tej pory jedna wymiana oleju, filtra i filtrów od powietrza. W przyszłym roku, klocki hamulcowe z tyłu, olej/filtr w silniku, olej w skrzyni i mostach.