Wpis z mikrobloga

Jeden f-16 to grube miliony wydane z moich podatków. I teraz co? Dać to ukraińcom którzy lata moment przegrają wojnę i całe to uzbrojenie trafi w ręce rusków? Nawet jak nie trafi, jaki to jest problem walnąć rakietką w lotnisko? IQ na poziomie bakłażana - tyle w temacie. Dajcie im bombowce dalekiego zasięgu z rakietami co lecą w #!$%@? daleko - może pomoże, nie zaszkodzi. Ale myśliwce? Czołgi to też przesada. Nim to dojedzie na front, to ruskie dawno to zniszczą.

Amerykanie rozgrywają tę wojenkę jak chcą, za 1% swojego budzetu wojskowego (co to jest te kilkadziesiąt miliardów dla nich) rozwalają armie europejskie (wiadomo ze później amerykanie będą sprzedawać rozbrojonej europie broń) i niszczą gospodarkę UE (żeby się później jej "sprzedać").

Ruskie nie uznają zasad moralnych, to nie są ludzie, żadne sankcje ich nie zatrzymają, żadne czołgi czy myśliwce. Ukraina nie dostała nic "żeby wygrać", za to dużo "żeby jak najdłużej przegrywać".

I nie zapraszam do dyskusji, bo taka jest prawda. Wygrają tę wojnę amerykanie, później ruscy (zyskując kolejne tereny bogate w surowce które prędzej czy później europa znowu zacznie od nich kupować); przegra najbardziej ukraina, później UE.
#ukraina
  • 43
@wladdan: Kacap może i 20 lat "orać" z daleka, niszczyć wsie, miasta i mordować przypadkowych ludzi aż w końcu cel swój osiągnie. O straty wśród swoich się nie martwi, bo nie ma szacunku dla życia a mięsa ma pod dostatkiem. To nie stwór moralny. Dlatego wygra i swoje osiągnie.
Ty jestes tak glupi czy udajesz


@ktostam7: to Ty pisałeś o zaoraniu nie ja.
Ja się cieszę że kasa wydana na zabijanie kacapów nie poszła na marne :)

Kacap może i 20 lat "orać" z daleka, niszczyć wsie, miasta i mordować przypadkowych ludzi aż w końcu cel swój osiągnie. O straty wśród swoich się nie martwi, bo nie ma szacunku dla życia


@TrudnyMinus:
No ale tak mogli bawić się z
@wladdan: Jakby Ruskie zaatakowały Polskę to NATO zachowałoby się dokładnie tak samo jak teraz - w najlepszym przypadku słało nam sprzęt obronny, wyselekcjonowany i wykastrowany żeby czasem nic na teren ruskich nie spadło, bo to mogłoby "eskalować konflikt". A ruski z daleka by cisnął rakietami we wsie i małe miasteczka, wyniszczając kraj i ludzi.
@TrudnyMinus: towarzyszu, nie gorączkujcie się tak. Nic nie zrobicie, niedługo zaczną nad Ukrainą latać F-16 z trójzębami, a Wy #!$%@? na to poradzicie. Lepiej może napiszcie na Kreml, żeby ten srający pod siebie palant zaczął się szykować do zasiąścia na ławie oskarżonych. O ile dożyje do tego czasu, bo chyba nie.
Jeden f-16 to grube miliony wydane z moich podatków. I teraz co? Dać to ukraińcom którzy lata moment przegrają wojnę

@TrudnyMinus:
A zdajesz sobie sprawę z tego, że taki F-16 wysłany na Rosję, jest bardziej przydatny niż 20 lat latania u nas i potem na złom?
Realnie naszym jedynym wrogiem jest Rosja, im bardziej ich osłabimy, tym lepiej.
A #!$%@?, że Ruskie przejmą F-16 jest komiczne.
Nie będzie miał ich nikt
@TrudnyMinus
Mamy już pociski dalekiego zasięgu JASSM i JASSM-ER, które są przenoszone przez F-16 i możemy nimi atakować terytorium wroga. Wydaje mi się że poleciałyby jako pierwsza nasza odpowiedź na jakikolwiek atak.
@TrudnyMinus: Ivan, ale zrozum że Ukraina nie przegra tej wojny właśnie dlatego że USA ma w tym niejeden interes. Chcą żeby to trwało to będzie. Wasi chcieli szybkiej wojny i wyszło jak wyszło xD Lepiej sobie o tym poczytaj z jakiej rodziny jest matka Fiutina , jakiego wyznania jest Zełeński i premier Ukrainy. Potem pomyśl co ich łączy z najbogatszymi ludźmi w Twoim kraju i zobaczysz kto was rucha jak srającego