Wpis z mikrobloga

Minęły dokładnie dwa tygodnie, odkąd dziewczyna, z którą się spotkałem dwa razy, i która ze mną dwuznacznie pisała, a nawet jednoznacznie, o tym co by mi robiła i co by chciała, bym jej zrobił, co miało nastąpić na zapowiadanym kolejnym, trzecim spotkaniu, postanowiła zapaść się pod ziemię i mnie zghostować ot tak, bez słowa.

Trochę boli, ale to nie pierwszy raz, więc daję radę. W myślach sobie wyobrażałem, że mam szansę na dziewczynę, parę rzeczy na to wskazywało, ale kobietom wierzyć nie można właściwie nigdy, a komunikacja to u nich nie istnieje. #!$%@? mnie nie sam fakt, że jakaś kobieta mnie nie chce, ale to, że #!$%@? jak ostatni tchórz bez słowa. Jakiś Mirek pisał, że w tych czasach nie ma sensu szukać związku, bo każda oczekuje tylko nowego bodźca (bolca) i nowych emocji, i całkowicie się z tym zgadzam.

#zalesie #rozowepaski #feelsy #logikarozowychpaskow
  • 12
@Disscord93: Zapewne tak. Jak ktoś się tak zachowuje, to jest zdolny do większych przegięć. Zadziwiające jest jednak, jak często ten schemat się powtarza...
jednoznacznie, o tym co by mi robiła i co by chciała, bym jej zrobił,


@budep: typowe bajkopisarstwo

kobietom wierzyć nie można właściwie nigdy, a komunikacja to u nich nie istnieje.

dopiero teraz to zrozumiałeś?