Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #podryw #silownia

Ćwicząc na siłowni zauważyłem jedną panią. Starsza. Wiek około 37 lat. Szczupła bardzo. Dużo makijażu na twarzy . Wiadomo to nie sprzyja treningu siłowemu i treningowi cardio gdzie po prostu pot leci po dupie.

Zauważyłem jak taki typek. Poniżej 180. Mniejsza z tym. Gościu ogólnie napakowany. Solara. Obcięty na łyso. Dziara na ręku. Rękaw cały. Z twarzy sub 4. Morda naszego znanego siłacza. Czyli wiadomo. Its over dla chłopa. Zauważyłem jak zaczął do niej podbijać. Jako że potrafię ocenić atrakcyjności danego faceta. Znam zasady gry. Odrazu w mojej głowie pojawiła się myśl. " skończ pan ten kabaret i zajmij się treningiem".

Widziałem jak gościu robił przed nią dosłownie pajacyki. Ona oczywiście z nim rozmawiała. Przypuszczam, że z grzeczności. On ciągle nawijał i nawijał. Kolejnego dnia to samo i kolejnego. Widziałem jak robił trening. A gdy tylko Pani pojawiła się na siłce. Odrazu podbijał. Nim zdążyła jeszcze wbić na bieżnie. Ostatnio pan z nią nie rozmawia.. Minę ma taka jakby to powiedzieć. No, ale cóż życie.

Zauważyłem zupełnie przypadkiem podczas robienia cardio. Czysta gra spojrzeń. Typek 193 cm. 48 cm w bicu. Bary jak kule armatnie. Największy chłop z całej siłowni. Z wyglądu Gerard Pique lub Chris Hemsworth.

Widzę jak typ się opiera o maszynę między seriami. A pani na macie się rozciąga. I widzę jak spotkali się wzrokiem. A Pani pokazała mu swoje wszystkie ząbki. Według Puasów. Miał 3 sekund by podejść właśnie w tym momencie i zagadać. Bo inaczej pani uzna go za słabego i mało męskiego i next xd on też się lekko uśmiechnął.

Czyli już było wiadomo. Pan oczywiście juz nic nie musi robić. Bo panna odrazu chętna wskoczyć na bolca. Przecież nie będą chodzić do kawiarni jak dzieci i się poznać.

Dzisiaj ta sama sytuacja. Widzę jak nawiązali kontakt wzrokowy. Pani znów uśmiech. On przeszedł powiedział cześć i zaczął obok niej ćwiczyć. Po chwili ona wstała i podeszła do okna. I zaczęła się do niego szczerzyć. Po prostu bądź przystojny Panie i tyle. No i wysoki oczywiście. Na 100% chłop porucha gdy tylko będzie chciał. Bo uważam, że czegoś takiego się nie da #!$%@?ć. Ona leci na to jaki jest wielki. Gdzie jest większy od 99% facetów w Polsce. W dodatku morda na swoim miejscu i tyle.

A nam od dziecka będą wciskać kity, że za dziewczynkami trzeba latać i się prosić a one dają specjalnie opory. Bo nie to znaczy tak. Xd

Wygląd = wszystko. I nie napisałem nic odkrywczego. Ciekawe gdyby podszedł do niej brzydki ulany typ. O wspaniałym sercu i charakterze. Pewnie by z nim porozmawiała z grzeczności. Tak samo jak z tym lysolem. Co typ #!$%@?ła kabaret to masakra. Az mi było głupio patrzeć na to wszystko. Bo z góry było to skazane na porażkę. Chłop zamiast ćwiczyć z chłopakami z którymi przyszedł na trening. To odrazu ich olał. Olał cały trening i #!$%@?ł do Pani.

W zasadzie to nie wiem jak się dalej potoczyła ta sprawa z wielkim chłopem bo skończyłem i poszedłem. Obserwowałem i na nikogo innego pani tak nie reagowała na siłce. Widać ze po prostu przyszła tam na podryw.

Widziałem też, że typ po prostu ma #!$%@?. Nie leci za panią jak pies. Bo takich spojrzeń to za pewne ma od #!$%@?. I to od młodszych panien.

Cóż mogę poradzić? Czy gdyby typ zamiast 193 cm wzrostu. Miał 173. To ona dalej byłaby nim zainteresowana? Obstawiam, że mimo wszystko nie. Bo sama miała tyle.

za bs forum
  • 3