Wpis z mikrobloga

Zamówiłem T-Mobile sprawdzę przepustowość i jak będzie większa lipa niż zakładam to oddam i wezmę Play do testów. Chyba można testować przez 30 dni jedną i drugą ofertę.
@proweniencja: okolice Krakowa ~20km. Play LTE+ jakieś 30-80mbit down. Do tego radiowka 14/2 mbit. Do pracy LTE, do netflixa i reszty (steam) radiowka. Ale router do Play musiałem kupić droższy - ok 400 PLN za używkę, tańsze miały tylko LTE i działały tragiczn.
@proweniencja: z zewnetrzna antena ? Pytam bo taka antena czasem potrafi zwiekszyc zasieg i predkosc x 4 :)
Sam mam orange neostrade 20 bo nie chca podłaczyc do budynku bo tylko ja mam na ulicy.
Od roku siedze na LTE Tmobile. Ping Cs 15-20. Tylko jednak antena do modemu huawei b525 antena od cybertech bo masz mam daleko 2,5 km :) ale smiga pieknie. Potrafi sie rozbujać do 150.
AH24N2 - @proweniencja: z zewnetrzna antena ?  Pytam  bo  taka antena czasem potrafi ...

źródło: net

Pobierz
@proweniencja: Kup startery włóż do telefonu sprawdź apką netmonster jakie pasma łapie i sprawdź speedesta tylko w godzinach wieczornych no i oczywiście tam gdzie router ma stać, albo przez okno jak będziesz montował na zewnątrz. Nikt nie wie jaka u ciebie jest sytuacja i jaki net będzie najlepszy bo nie jesteśmy wróżkami XD
To że u kogoś Play chodzi fatalnie to nie oznacza że u ciebie też tak będzie działał może
I tak oto po tygodniu oraz kilkunastu minutach wku&#(#- się z połączeniem do routera/anteny jest. Wyniki bieda, ale ujdzie. Choć w porównaniu do 130 zł abonamentu bardziej bieda. Tak czy owak działa.

Btw. jakby ktoś to czytał to nie próbujta łączyć się z "anteną" poprzez kod QR, to gówno nigdy nie działa jak trzeba.

Jak zrobi się cieplej, a ja schudnę to przeprowadzę testy z komina. O ile się na niego wgramolę.
proweniencja - I tak oto po tygodniu oraz kilkunastu minutach wku&#(#- się z połączen...

źródło: tmobile

Pobierz