Wpis z mikrobloga

Rusek @Koniasz dodał ruski propagandowy wpis że niby zniszczyli kolejnego kraba. https://wykop.pl/wpis/70218063/kolejny-uszkodzony-badz-zniszczony-ahs-krab-ukrain Na filmiku jest M109 a nie Krab. Po zwróceniu uwagi bronił się tym że moderacja nie chce mu zmienić wpisu. Jak napisałem że może to naprawić jeśli mu się chce zareagował skasowaniem komentarza. Ot ruska taktyka trolla - brakuje argumentów to kasuje.
Chłop zaczynał delikatnie od niby bycia obiektywnym a teraz leci wprost ruską propagandą i kasuje komentarze. Taka sama taktyka jak innych ruskich trolli z tagu.
#ukraina #wojna #rosja #ruskietrolle
Pobierz thewickerman88 - Rusek @Koniasz dodał ruski propagandowy wpis że niby zniszczyli kole...
źródło: 2
  • 15
@Koniasz: wybecz stary, mam taki dziwny zwyczaj, aby zapisywać w opisach coś, co powiedziała dana osoba i wydało mi się to kontrowersyjne lub zaciekawiło, tak abym, wiedział na przyszłość, z kim mam do czynienia. Więc sam sięgnij w historię swoich wypowiedzi.
@Koniasz: Jak się nie nauczysz, że w języku polskim przymiotniki zapisujemy od małej litery (czyli: polskie, ukraińskie, rosyjskie, a nie: Polskie, Ukraińskie, Rosyjskie), to zacznę do tych twoich kacapskich wysrywów na Wykopie wołać paliwodę, a wtedy już taki wesoły nie będziesz.