Wpis z mikrobloga

#nba Spora inba ma teraz miejsce, bo w ostatniej akcji regulaminowego czasu gry miało miejsce coś takiego - filmik poniżej. Jak chyba widać, nie gwizdnięto faulu, Lakers, #!$%@? dogrywkę, jak to im się często zdarza, co biorąc pod uwagę ich wiek i rotację nie jest dziwne, i ich droga do play inów na pewno nie staje się latwiejsza.

Fanem Lakers nie jestem, ale to ma potencjał na porządną inbę, zwłaszcza dlatego, że dotyczy najbardziej medialnego zawodnika w lidze, najbardziej (?) medialnej, co by nie mówić, drużyny w lidze, więc bez echa to nie przejdzie na pewno. Już nie przechodzi a NBA niby od razu po końcowym gwizdku się odezwało do Lakers, żeby potwierdzić, że faul był XD dużo im to dało na pewno.

Fajnie by było, gdyby Silver w końcu coś zrobił z sędziami, bo często odbierają radość z oglądania
WojtASR - #nba Spora inba ma teraz miejsce, bo w ostatniej akcji regulaminowego czasu...
  • 15
@Wojt_ASR_
ogólnie masz rację, słabo to wygląda ale LeBron moim zdaniem zrobił kroki w momencie gdy otrzymał piłkę ale w NBA to puszczają (tzw. zerowy krok)
@Wojt_ASR_: w piłce nożnej masz to samo. Na jesieni w meczu TOT-CHE gość pociągnął za włosy obrońcę aż wylądował na glebie w konsekwencji czego był rożny i gol dla przeciwnika. Oczywiście VAR i kamery nic nie dały bo jakieś idiotyczne przepisy zabraniają. Po co w ogóle mamy technologie itd skoro sędziowie z tego nie korzystają tak jak w przypadku LBJ
@Wojt_ASR_: żółto zielone barwy, kojarzą mi się finały
Rondo Allen Pierce Garnett vs Kobe Fisher Odom Artest. Piękne czasy, piękne NBA; jakoś takie fajne wspomnienia mnie naszły
@Wojt_ASR_: luzik, sędziowie przyznali się do błędu można się rozejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)a tak serio: z sezonu na sezon coraz gorsze sędziowanie, coraz częściej się słyszy o tym ze to sędziowie byli głównymi aktorami końcówki spotkań. A technologia się rozwija, wszyscy z trybun nagrywana mecz, masa powtórek analizy itp. a oni dalej swoje. Mam nadzieje ze to będzie jakiś czynnik zapalny i zacznie się ogromna afera,
ogólnie masz rację, słabo to wygląda ale LeBron moim zdaniem zrobił kroki w momencie gdy otrzymał piłkę ale w NBA to puszczają (tzw. zerowy krok)


@dylann: to że nie gwizdnęli jednego nie oznacza, że mogą sobie w ramach "rekompensaty" nie gwizdnąć następnego, bardziej ewidentnego zdarzenia. Co to za pokrętna logika? Pomyliliśmy się w jednym, więc pomylmy się raz jeszcze.
jakby taka sytuacja się przytrafiła w playoffach przy stanie 3-3 to sędzia prawdopodobnie prosiłby o azyl w jakimś kraju 3go świata


@Straight_edge: Miami nie zaliczono rzutu za 3 Strusa w G7 przeciwko Celtics około 4 minuty po tym, jak został oddany. Miami przegrało 4 punktami w tamtym meczu.