Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk androida. Pół mieszkania #!$%@? pendrivami z romami, kablami i płytami z linuxem. Średnio raz w miesiącu zbrickuje telefon i trzeba jechać do szpitala, bo z nerwów #!$%@? matce. W swoim 24 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem z mamą na jakieś losowe badania to baba z recepcji już miała przygotowane szwy xD bo myślała, że znowu #!$%@?

Druga połowa mieszkania #!$%@? Aplikacje Mobile, Tylko Android, #!$%@?ć Lumie xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie androidowe tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla użytkowników smartfonów i kręci gównoburze z użytkownikami WP o najlepsze aplikacje, możliwości itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu androidy mulo w #!$%@?. Matka nie nadążała ze ściąganiem nowych romów na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę SUPER ROOTER, za #!$%@? 10k postów i ciągłe hejty"

Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o androidzie i za każdym razem temat schodzi w końcu na bojowkawindowsphone, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr nie ma aplikacji to im nie muli, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać changeloga nowego romu żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta Nexusa. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko go rozpakował i #!$%@?ł wszystkie kable i instrukcje na dywan. Ubrał się w ten swój cały zielony strój androida i siedział cały dzień w tym stroju na środku mieszkania. Swój nowy post na mirko też w nim napisał.

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich androidziarzy w polsce to bym wziął i #!$%@?ł.

#bojowkawindowsphone #windowsphone
  • 31
czywiście do wigilii nie wytrzymał tylko go rozpakował i #!$%@?ł wszystkie kable i instrukcje na dywan. Ubrał się w ten swój cały zielony strój androida i siedział cały dzień w tym stroju na środku mieszkania. Swój nowy post na mirko też w nim napisał.


@Bobas: skisłę xD
Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko go rozpakował i #!$%@?ł wszystkie kable i instrukcje na dywan. Ubrał się w ten swój cały zielony strój androida i siedział cały dzień w tym stroju na środku mieszkania


@Bobas: 10/10
@Bobas: Ogólnie mam dziś dobry humor i wszystko mnie śmieszy ale za każdym razem jak czytam

Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o androidzie i za każdym razem temat schodzi w końcu na bojowkawindowsphone, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr nie ma aplikacji to im nie muli, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać changeloga nowego romu żeby się uspokoić.


To nie
@Bobas: Jest trochę nieścisłości (bo niby jak ojciec nie umiał into internety skoro romy instalował), ale jak spojrzałem teraz na mój telefon to się zaśmiałem że coś w tym jest :D