Wpis z mikrobloga

W związku z finałem #tenis ex-kacapka vs ulubienica ziemniczanego króla pozwoliłem sobie na osobny wpis. Czy wiecie, że krytyka Rybakiny za sytuację z konferencji prasowej (po wygranym Wimbledonie):

- Wimbledon wykluczył rosyjskich tenisistów z tegorocznej edycji z powodu obaw o wykorzystanie sytuacji przez propagandę Władimira Putina. Ty reprezentujesz Kazachstan, ale urodziłaś się i dorastałaś w Rosji. Czy potępiasz wojnę i działania Putina? - dopytywał naiwnie jeden z dziennikarzy.

- Przepraszam, nie dosłyszałam - odparła zakłopotana tenisistka.

- Czy potępiasz wojnę i działania Putina? Myślę, że ludzie chcieliby znać twoje stanowisko - nie dawał za wygraną dziennikarz. Rybakina zrobiła jeszcze jeden unik:

- Przepraszam, mój angielski nie jest najlepszy - uśmiechnęła się szeroko, zbywając rozmówcę.


to według @eeehhh marzenia wykopowej faszolskiej edgy dzieciarni piwniczanej o kolejnym Holokauście? https://wykop.pl/wpis/70206401/jeden-z-najsmieszniejszych-tekstow-nie-mieszajmy-s#249152305

Czujecie to? Gość wyskoczył z takim wysrywem i jeszcze komuś zarzuca bycie "edgy" i "faszolstwo". Zabawny w kontekście #wojna i #ukraina #rosja zwłaszcza ten drugi termin na f.

Jakbyś siedział w temacie zamiast się mądrować, to byś wiedział że Rybakina od wielu lat jest skłócona z ruskimi.


Ale ja dobrze wiem. Moskwianka przefarbowała się i przyjęła kazachskie obywatelstwo w wieku 19 lat tylko dla KASY. Od kilkunastu lat szefem tenisowego związku w Kazachstanie jest Bułat Utemuratow. Miliarder, który dorobił się fortuny w sektorze bankowym.

Ona ma przesrane u wszystkich jak nie przez pryzmat kariery to przez pochodzenie i musi dzisiaj dla bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich kosmicznie lawirować w tym co mówi i robi.


@eeehhh: Konkretnie u kogo ma przesrane? Jak porzucała ruską federację to się nie bała? Nie bała się odwetu na swoich bliskich po tym jak ośmieszyła ruski sport, kiedy na rzecz jakiegoś Kazachstanu porzuciła "światową sportową potęgę" ? W której kluczową propagandową działką na arenie międzynarodowej jest właśnie sport? Dziś jest milionerką i bez problemu mogłaby zapewnić swojej rodzinie "bezpieczeństwo".

Jakoś udało jej się później przyznać:

- Chcę tylko, żeby wojna w Ukrainie jak najszybciej się skończyła. Jestem za pokojem


Nie dają w roSSji przypadkiem 15 lat za nazwanie wojną "operacji specjalnej na Ukrainie"?
  • 3
Zapomniałeś tagu #tenis to by cię raz dwa wyjaśnili,


@eeehhh: a ok - masz najwyraźniej jakiś stopień niepełnosprawności, skoro do piątego wyrazu nie potrafisz dotrzeć (,)

zaburzony psychicznie frustracie odpisujący po godzinach.


Oj tak, jak odpisywać to od razu. Ładnie się zesrałeś. Przykro mi, że cię to przerosło.