Wpis z mikrobloga

Jeden z najśmieszniejszych tekstów

Nie mieszajmy sportu z polityką!!!


Tymczasem pic rel.

Druga ex-kacapka też dobra:

Potępiasz wojnę i działania Putina? - zapytał jeden z dziennikarzy.

- Przepraszam, nie usłyszałam - odpowiedziała Rybakina.

Później reprezentantka Kazachstanu tłumaczyła się, że jej angielski nie jest na odpowiednim poziomie, stąd nie rozumie, o co chodzi dziennikarzom.


Ha tfu na obydwie. Niezależnie, która wygra ruscy będą grzali temat jak po ostatnim Wimbledonie.

#tenis #ukraina #rosja #wojna #polityka
Pobierz mentari - Jeden z najśmieszniejszych tekstów 
Nie mieszajmy sportu z polityką!!!

Tym...
źródło: Zrzut ekranu 2023-01-28 110934
  • 4
@mentari: Nie wiedziałem że Rybakina jest bezpośrednio odpowiedzialna za wojne na Ukrainie.

Dzięki za info. Będę teraz bacznie jej się przyglądał. Taka cicha to napewno ma coś na sumieniu.

Ponadto wiadomo. Wychowana od małego z rakietą w ręku, a jak każdy wie: niedaleka jest droga od rakiety tenisowej do rakiety balistycznej.
@mentari: Jakbyś siedział w temacie zamiast się mądrować, to byś wiedział że Rybakina od wielu lat jest skłócona z ruskimi i bardzo mocno trzyma się na dystans w sprawach politycznych. Ona ma przesrane u wszystkich jak nie przez pryzmat kariery to przez pochodzenie i musi dzisiaj dla bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich kosmicznie lawirować w tym co mówi i robi. Ja wiem, że wykopowej faszolskiej edgy dzieciarni piwniczanej marzy się kolejny