Wpis z mikrobloga

U gościa z DIOZ skala hipokryzji jest równa skali jego ego. Odchodząc już od tego czy zabranie Soni było zasadne czy też nie, zagłębiłam się w komentarze na ich ig. Typ pluje na patologię, nazywając wszystkich podludziami a jego klakierzy w komentarzach wylewają większe szambo i obrażają ludzi gorzej niż Wykopki i armia madek Magicala razem wzięte. Magia. #danielmagical #patostreamy
  • 11
@blue-kejt
Od razu mówię jestem tu przypadkiem bo nie czarnolistowałam tego gówna na nowym wypoku, co z tego że wylewają pomyje na tych patusow, serio jak ktoś przeklina to jest patolą, oni po prostu nazywają rzeczy po imieniu, ktoś robi pod siebie, jest alkoholikiem w ciągu, nie dba o psa a to wszystko relacjonuje na żywo na całą Polskę jest na równi z kimś kto to przeklina ale codziennie ratuje i dba
@Hekate_1988: ale tu nie chodzi tylko o przeklinanie ale o całokształt wypowiedzi ludzi komentujących na profilu DIOZ. Jeśli życzenie śmierci komuś nie jest dla ciebie przejawem patologii umysłowej to co jest? I piszą to z reguły ludzie młodzi. Gdzie kultura języka i wypowiedzi?
@blue-kejt
Ale jakby ten pies zdechł to też bym życzyła takiej śmierci w męczarniach osobie która na to pozwoliła, to są całkowicie zdrowe emocje, rozumiesz to wogole ze ktoś prawidłowo reaguje na coś? Cierpienie? Choroby itd.. Wy macie podnietę bo ktoś zrobił kupę w porty, inni ludzie odpalają się na giga guz psa.
@Hekate_1988 Ale jesteś oderwana od rzeczywistości. Masakra. Życzyć komuś śmierci bo ma psa starego i chorowitego? chce tu podkreślić, że wszyscy co karmią psy i koty gówno karmami suchymi (wszystkimi bo pies powinnien jesc SUROWE mięso nie jakieś suche gówna nawet za 1000zl) się znęcają nad zwierzętami powodując u tych zwierząt przeróżne choroby, przez te karmy. A najgorsze to problemy z nerkami i wątroba. Idź daj psu/kotu karmę suchą zapychacza który w