Wpis z mikrobloga

@Meh6969: tak tak na pewno 2km łeb zrobił w 40 minut No No ładną ma wyobraźnie chłop. 1km dla wysportowanego człowieka w tym czasie to normalny wynik, a chlop nie jest sportowcem, wiec co on za przeproszeniem pier$#%li.
@Meh6969: Nie polecam srania w wodzie. Byłem nad jeziorem i jakoś tak wpadłem na pomysł, że chciałbym zobaczyć jak to jest. No i tak zrobiłem, niestety gówno wypłynęło jakby było ze styropianu i dopiero wtedy się zorientowałem że ratownik jest jakieś 3 metry ode mnie i akurat patrzy w moją stroną... Poza tym, jak gówno wychodzi z dupy, to woda wlatuje wam do środka dupy. Zrobiłem to, żebyście wy nie musieli.
tak tak na pewno 2km łeb zrobił w 40 minut No No ładną ma wyobraźnie chłop. 1km dla wysportowanego człowieka w tym czasie to normalny wynik, a chlop nie jest sportowcem, wiec co on za przeproszeniem pier$#%li.


@majkkali: No nie wiem, pływający ludzie mówią co innego - https://www.goldenline.pl/grupy/Sport_i_rekreacja/plywanie/kraul-2km-godzina,1801710/

I bez przesady, ze nie jest wysportowany. Gosc ma 41 lat i co najmniej kilka lat cos tam cwiczy sobie. I znalazlem tez