Wpis z mikrobloga

  • 31
@EarpMIToR: tak, ale ciekawe jest to że sama ilość wpisów tak bardzo nie jebła - po pierwsze wynieśli się twórcy contentu a nie konsumenci, po drugie UI tylko lekko zniechęca do robienia wpisów, ale dużo bardziej zniechęca do komentowania
tyrytyty - @EarpMIToR: tak, ale ciekawe jest to że sama ilość wpisów tak bardzo nie j...

źródło: jzrR8QD

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 16
Tutaj procentowo ilość wpisów z co najmniej 1, 2, 3, 4, 5 komentarzami

Dawniej ok. 55% wpisów miało co najmniej 2 komentarze a 45% co najmniej 3, teraz co najmniej 2 ma 40% ALE co najmniej 3 ma tylko 30% (spadek proporcji)
tyrytyty - Tutaj procentowo ilość wpisów z co najmniej 1, 2, 3, 4, 5 komentarzami

Da...

źródło: ayyOscK

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 23
@tyrytyty: nikt nie komentuje, bo nikt nie widzi powiadomień z tagów. A naprawienie tej funkcjonalności była daleko na liście priorytetów @wykop więc taki stan się jeszcze pewnie długo utrzyma.
Mirko wygląda jak wymarłe, bo zachowuje się jak martwe.
  • Odpowiedz
@tyrytyty
najlepiej to widać na przykładzie gorących jak się ma jakieś patotagi w stylu famemma i ekstraklasa na czarno i wtedy w gorących są wpisy co mają 0 plusów xD

inna sprawa, że przy każdej zmianie layoutu it'd był taki płacz, a 8 tak potem wszyscy wracali. akurat ta zmiana ma chyba najwięcej błędów ze wszystkich po wejściu, ale ma chyba też największy potencjał na bycie spoko po poprawkach. Pytanie tylko czy
  • Odpowiedz
  • 25
@tyrytyty
skomentuję, dostanę powiadomienie, że ktoś mi odpisał. nie przenosi mnie do tego komentarza, tylko do wpisu. w znaleziskach jest tak samo. nie chce mi się tego potem szukać, wobec tego nie widzę sensu komentowania
  • Odpowiedz
@tyrytyty
Na głównej to już w ogóle nie chce się wchodzić w interakcje bo powiadomienia dalej nie działają, a nie będę jak debil scrollowal kilka stron komentarzy by znaleźć odpowiedź.
  • Odpowiedz