Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: "bez tagów aferowych" - no po starcie wykopu 2.0 wybuchła afera więc innym wpisom spadło ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy wyciąłes jakies nowe aferowe tagi po starcie nowego wykopu?
  • Odpowiedz
  • 2
no po starcei wykopu 2.0 wybuchła afera więc innym wpisom spadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@prawdziwek: nie, zaskakująco zwykle tak się nie dzieje. Jak >coś< się dzieje na mirko to ilość pozostałych wpisów zostaje na praktycznie takim samym poziomie! Tylko podczas MŚ ilość 'pozostałych' wpisów spadła skokowo.
  • Odpowiedz
@tyrytyty: oni tak naprawdę pod przykrywką zmiany interfejsu - wyłączyli 10 tys botów, musieli mieć jakiś pretekst na wyjaśnienie odpływu takiej ilości kont - i ten pretekst stworzyli tworząc nowy interface #teoriespiskowe
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Ja tak pisałem do Białkova, ale oczywiście mnie olał. Nieme, nieintuicyjne ''Obserwowane'' z panelu po lewej powinny być po staremu jako hasztag między dzwoneczkiem a avatarem i tam powinna się zjawiać czerwona kropeczka jakby przyszło coś nowego. TYLE I TYLKO TYLE DO NAPRAWY PROBLEMU.
  • Odpowiedz
@mhrok87: moze i jakies boty oberwaly, ale to hlownienuzytkownicy dostalinpo twarzy. Z 10 tagow jakie sledzilem nie mam powiadomnien z zadnego, jak szukasz tahow to zwrot jest istnym szmabem przez ktore ciezko sie przedrzec. Korzystanie z tej stony jest obecnie meka (szukanie ofpowiedzi na komentarz na przyklad).
A na ten temat w ktorym odpusuje to tragilem calkowitym przupadkiem.

Ui jest calkowicie nie przejzyste i chaotyczne co plasuje calosc wykopu ponizej
  • Odpowiedz
  • 3
@tyrytyty
Nie dziwię się, leciałem na wykopie mobilnym, tego nje mam już bo #!$%@? API. Więc wejdę od czasu do czasu na kompie. Straciłem serce do tego portalu. Z 4 godzin dziennie na telefonie obecnie siedzę 11 min na apce mobilnej. Nie da się tego przeglądać. Szkoda, ale jest reddit.
  • Odpowiedz
@tyrytyty
każdy logicznie myślący biznesmen przed wypuszczeniem tego gówna zobaczyłby, że spowoduje to znaczne szkody dla portalu... ledwo klikne jakiś obrazek albo napisze komentarz to mnie wyrzuca na początek wpisu. debilizm
  • Odpowiedz
@tyrytyty: jak ci tak dobrze idzie to zrób ilość aktywnych użytkowników z oknem tygodniowym ಥ⁠⁠ಥ
Nie sprawdzałem ale czy API 3 zwraca też informacje i kliencie: web, android, iOS. To by się przydało porównać...
  • Odpowiedz
Główna przyczyna to brak powiadomień z tagów. Białkov po prostu nie wiedział jak ludzie korzystają z jego serwisu i ubił kluczową funkcjonalność dającą mu życie, śmiechu warte


@CultedelaRaison: Michau "myślał",że ludzie są na wykopie żeby oglądać reklamy
  • Odpowiedz
@tyrytyty: powiadomienia działają spaniale, dostajesz powiadomienie klikasz i nie przenosi cię ani do twojego komentarza ani do odpowiedzi i jeszcze ten podział na strony i sobie szukaj xD.
  • Odpowiedz
@tyrytyty
test. jest jakaś aktualizacja apki android.
dotychczasowo jak coś się komentowało to wyrzucało na stronę główną, ciekawe czy ktoś wpadł na pomysł aby to zmienić.
  • Odpowiedz