Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy Plus dodaje routery z WiFi 6 do światłowodu?
Zapytałem babkę, przez telefon, jaki model routera otrzymam - odpowiedziała, że oni nie mają takich informacji bo instalację przeprowadzają technicy z Netii. Dopytałem czy router obsługuje standard WiFi 6, nie miała pojęcia i stwierdziła, że musi się gdzieś dowiedzieć i da mi znać. Dostałem odp. że obsługuje ten standard, ale sprawdziłem na stronie Netii listę urządzeń i nie widzę żadnego w tym standardzie.
#internet #plus #netia #router #swiatlowod
  • 5
  • Odpowiedz
@adi0: Montuje tego duzo u klientow. Jak sie sprawdza na dluzsza mete to osobiscie nie wiem ale jak pytalem serwisu to chyba nie ma z nimi wiekszych problemow. Przykladowa predkosc pobierania, ktora uzyskalem u klienta tuz przy routerze to 904Mb/s, przy pomiarze predkosci wysylania odszedlem od routera do innego pomieszczenia to wyszlo 232Mb/s przy umowie 1000/300Mb/s.
Anonim11 - @adi0: Montuje tego duzo u klientow. Jak sie sprawdza na dluzsza mete to o...

źródło: 98252FB7-52D5-4F8E-8739-CE5DA32AF28A

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Dzięki. Jakbyś jeszcze mógł powiedzieć do jakich ustawień klient ma dostęp to byłbym wdzięczny. Czy są podobne do tych np. w funbox czy bardziej okrojone.
  • Odpowiedz
@adi0: nie jestem przekonany czy plus daje router z wifi 6. Też chciałem wyciągnąć od nich tę informację i co konsultant, to inna odpowiedź. Na stronie plusa widoczne jest zdjęcie routera jak się wejdzie w zakładkę z ofertą światłowodu, to samo zdjęcie widoczne jest na stronie netii, ale nie udało mi się ustalić co to konkretnie za model...
Jakbyś zdecydował się na ofertę od plusa to daj znać jaki router
  • Odpowiedz