Wpis z mikrobloga

W dzisiejszej części sagi "Onuce kontratakują" głównie zobaczymy;

- na Ukrainie zmuszajo chłopów do wojaczki hehehe jak tak można
- kontynuacja wątku kacapy rakiet miały nie mieć, to czym hehehe strzelają hehehe
- zachodnie czołgi może są i fajne ale generalnie są do doopy

Tradycyjnie wszystko podszyte nutką udawanego patriotyzmu i troską o Polskę
#ukraina #ruskapropaganda #wojna
  • 28
  • Odpowiedz
@West__: @ibilon oho, znaleźli się kolejni manipulatorzy, którzy będą mi wmawiać czegoś czego nie napisałem. Witam panów.

@ibilon oczywiście że był i wycieranie sobie tym mordy jak próbuje robić np. @West__ i wielu mu podobnych nie jest zbyt miłe.
  • Odpowiedz
  • 1
@Szalom: otóż zdziwisz się ale w czasie mobilizacji nie wszystkie kobitki mogą wyjechać mało tego w Polsce niektóre kobitki podlegają również samej kwalifikacji wojskowej jak byś jeszcze chciał jakichś wyjaśnień to służę uprzejmie
  • Odpowiedz
  • 0
@West__: @ibilon wycieranie mordy Wolyniem to domena pseudo patriotów
, którzy potrafią jedynie na wykopie głośno krzyczeć nie znając ani historii ani dat o miejscach kultu upamiętniajacych nie wspominając
  • Odpowiedz
@bombastick: ufff całe szczęście niektóre kobiety maja tak samo #!$%@? jak ja wiec od razu mi lepiej!

I daruj sobie ten protekcjonalny ton bo wiem o tym, ale to i nie tak takie oczywiste bo niektóre komisje nie prowadziły ewidencji kobiet po medycznych kierunkach bo nie do końca jest to obowiazek, a co najwyżej możliwość

Poza tym lekarki mogły bez problemu opuszczać Ukrainę xd
  • Odpowiedz
@dzangyl: Co ty mi tu próbujesz insynuować koleżko?
@bombastick Cieszę się, że jest tu tylu ukraińskich patriotów, jednak wasze żale, co do tego jak źli i niedobrzy są Polacy wylewajcie sobie na rosyjskojęzycznych forach - Rosjanie się na pewno z wami zgodzą i wszyscy będą zadowoleni.
  • Odpowiedz
  • 0
jednak wasze żale, co do tego jak źli i niedobrzy są Polacy wylewajcie sobie na rosyjskojęzycznych forach


@West__: albo ci się adresat pomylił, albo sufit na łeb spier..lił
  • Odpowiedz