Wpis z mikrobloga

W dzisiejszej części sagi "Onuce kontratakują" głównie zobaczymy;

- na Ukrainie zmuszajo chłopów do wojaczki hehehe jak tak można
- kontynuacja wątku kacapy rakiet miały nie mieć, to czym hehehe strzelają hehehe
- zachodnie czołgi może są i fajne ale generalnie są do doopy

Tradycyjnie wszystko podszyte nutką udawanego patriotyzmu i troską o Polskę
#ukraina #ruskapropaganda #wojna
  • 28
Podczas mobilizacji zawsze jest pewien procent uchylających się od służby. I tak samo jest na Ukrainie. Normalne więc, że tych ludzi poszukują i doprowadzają później do jednostek. Natomiast nie jest to taka zdegenerowana łapanka jak w Rosji, gdzie przypadkowym facetom wręcza się powołania do wojska na ulicach.
W 1914 podczas mobilizacji we Francji, władze zakładały, że uchylających się od wojska będzie 13%, a było ich 1,5%
Kiedy przeglądałem dokumenty poboru z okresu
@bombastick: Będzie jeszcze:
- Jak można się cieszyć że śmierci niewinnych rosjan
-rozbrajamy się
-To że rosja miała swoje grzechy to nie znaczy że nie mogę mówić o Wołyniu
-Za sto lat nikt nie będzie pamiętał że pomagaliśmy tylko będzie że to zasługa Niemiec

Ogólnie jestem trzeźwy a wymyślanie bzdurę które piszą onuce wymaga chyba dużej dawki środków odurzających. Jestem pewien że jeszcze zaskoczą nas jakimś absurdem.
@yosemitesam: No ale kobitki to mogą sobie wyjechać xD daj jeszcze przykłady sprzed stu lat gdzie chłopcom pralo się mózg gadaniem o ojczyźnie; a ojcowie i dziadowie tych chłopców byli jeszcze chłopami pańszczyźnianymi niewiele różniących się od niewolników, którzy nie przywiązywali wagi do ojczyzny

Pomiń jeszcze to ze od poboru wszystkie cywilizowane kraje odchodzą sukcesywnie od kilkudziesięciu lat, a traktowanie obywateli ze względu na płeć to obrzydliwość
No ale kobitki to mogą sobie wyjechać xD

@Szalom: niby tak ale #!$%@? nie do końca

Ciekawe jaką procedurę obronną wprowadzają cywilizowane kraje odchodzące od poboru w razie napasci, masz jakieś dane źródłowe na ten temat czy ot tak będziesz udawał mądro glupiego
@bombastick: ale co udaje madro głupiego na ad personam tylko cię stać? Czemu ja mam mieć jakieś dane czy ja próbuje coś udowodnić? Oceniam tylko skrajnie dyskryminująca sytuacje na Ukrainie to nie znaczy ze mam w dupie inne kraje. A cały świat może mieć dyskryminujące mężczyzn przepisy - i tak w sumie jest - i nic to nie zmienia ze jest to skandaliczne na Ukrainie czy gdziekolwiek indziej
Za pokpiwanie sobie z ludobójstwa powinien być ban - może cię będzie bawić jak zacznę sobie pokpiwać z hołodomoru?


@West__: popieram, od razu by wyleciały ruskie onuce, jaszczurowcy i brałnowcy i byłby spokój. Skończyłoby się wycieranie mordy tymi tragicznymi wydarzeniami.

Rób sobie co chcesz, jak czujesz potrzebę kpić z tragicznych wydarzeń to kpij.
W dzisiejszej części sagi "Onuce kontratakują" głównie zobaczymy;

@bombastick: Raczej w dzisiejszej części sagi twoich urojeń. Codziennie piszesz o swojej twierdzy oblężonej przez onuce, których nikt oprócz ciebie nie widział.
w Ukrainie a nie na Ukrainie onuco ruska

@BNM2136: Po polsku mówi się "na Ukrainie", onuco ukraińska. Po polsku również mówi się "rosyjska", "ruska" to rusycyzm.
Rób sobie co chcesz, jak czujesz potrzebę kpić z tragicznych wydarzeń to kpij.

@dzangyl: Znaczy ty czujesz potrzebę kpić z z mordu na Wołyniu, czy według ciebie mord na Wołyniu nie był tragicznym wydarzeniem?