Wpis z mikrobloga

O ile film z nitrem był całkiem dobry, tak ten ostatni już taki nie jest. Jest wiele niuansów, które są wyolbrzymione, zachodzi także celowa manipulacja jak to, że ,,przez galę punchdown ludzie myślą, że walenie sobie liści jest bezpieczne" Przecież jest wręcz na odwrót, oglądając to widać, że to nie jest bezpieczną zabawą. Do tego gadka Murana o sytuacji spod żabki jest dla niego normalizacją przemocy, coś mi się wydaje, że u autora tego filmu za dzieciaka filmy ze Stathamem czy Van Dammem były zakazane, to to jest dopiero normalizowanie przemocy xD Do tego autor tego tragicznego filmu jako przykład normalizacji przemocy i zachowań przestępczych podaje aferę maczetową, która była wywołana najprawdopodobniej przez zazdrość. No cóż, normiki i nizina intelektualna będzie propsować, ponieważ takie osoby ciężko mają z wyciąganiem wniosków, gdy ktoś zrobi filmik który jest zmanipulowany po całości + wygląda profesjonalnie, do tego jego filmik z nitrem był dość trafny dla nich, więc są poddani działaniu efektowi halo i tego nie widzą. W filmie z nitrem nie było się prawie do czego przyczepić, natomiast w tym filmie nie ma się do czego nie przyczepić i mógłbym na prawdę dużo punktować, bo to co napisałem to zaledwie 2 minuty z tego materiału, ale nie mam czasu i chęci, bo na nowym wykopie i tak tego prawie nikt nie zauważy xD
#famemma
  • 4