Wpis z mikrobloga

czemu chwile po wejściu na serwer, dosłownie góra 10 sekund zostaje najpierw zabity przez admina, powód: bot a po kolejnym odrodzeniu wywala mnie z serwera? I tak 3 serwery pod rząd. wtf. Mam 7 lvl i dopiero zaczynam gre ale jak takie inby sie odwalają to widze ze społeczność to kolejny toxic ;/
#hellletloose
  • 14
@pavlo0: Pewnie chodzi Ci o Nody. Polecam całą serię z opisem klas od tego gościa, dobrze się ogląda; niektóre chaptery się powtarzają w jego filmach ale można je szybko przewinąć.
Głównie to takie wspomagajki dla commandera, dzięki nim szybciej odnawiają się surowce do operacji m.in bombardowania, zaopatrzenia, spawnowania pojazdów na życzenie. Bardzo ważny element gry, zaraz po garrisonach. Warto budować je w pierwszej kratce na mapie gdyż przy przejęciu danego sektora
@StaraSzopa: po polsku nie ma jakiegoś poradnika? XD jak gadam przez radio jednostki (to zielone) to słychać mnie na proxy?
ps. jak sie komunikować z kimś kto jest obok mnie a nie jest w tej samej jednostce?
@StaraSzopa: czyli w opcjach tam gdzie jest "mów" gadam na proxy - na około a gdzie radio jednostki to tylko do zielonych. A do wszystkich 50 chłopa to jak? tam gdzie radio dowódcy?
ps pytam bo nie chce nadawać do wszystkich jak np chce coś przekazać jednej osobie
@pavlo0: do 50 chłopa nie możesz mówić, Commander i Oficerowie squadów mają możliwość rozmawiania ze sobą. Szeregowi tylko z Oficerem i resztą teamu (max 6). Także nie masz co się martwić, że będziesz gadał do 50 chłopa bo to niemożliwe :D
@StaraSzopa: ale z tą trawą i jej renderowaniem to jest niezły cyrk XD wczoraj gram sobie na plaży omaha, wcelowany w dość dużą łąke i nagle widze jak dwóch typów czołga sie na open jakieś 200 metrów odemnie :P ja takie wtf, co oni #!$%@?ą przecież ich wszyscy widzą. Potem wykapowałem że trawa wczytuje sie tylko do określonej odległości. Na logike, czołgasz sie w trawie myśląc ze cie nie widać a
Pobierz pavlo0 - @StaraSzopa: ale z tą trawą i jej renderowaniem to jest niezły cyrk XD wczor...
źródło: Bez tytułu