Wpis z mikrobloga

#motocykle #romet #chlopcyrometowcy

Ale jebłem, patrzcie co Romet ma w planach na ten sezon. Romet 530TT /Mitt 530TT/Zundapp 530TT . Motocykl niby ma silnik z Hondy CB500X. Mam dysonans poznawczy. Taka konkurencja na rynku, TRK502, Voge500DS , Zontes 350T, nawet CFMoto 650NK z kuframi jest poniżej 30k, nowy Benek TRK 700 ma kosztować 32k , Mitt w Hiszpanii kosztuje w przeliczeniu około 32k, to za ile Romet chce to sprzedać?
Kick_Ass - #motocykle #romet #chlopcyrometowcy 

Ale jebłem, patrzcie co Romet ma w p...

źródło: temp_file.png2710855378338217456

Pobierz
  • 25
Benek TRK 700 ma kosztować 32k


@Kick_Ass: Niech on pierwsze wyjdzie, bo już miał wyjść w okolicach chyba 2019-20 i nadal cisza i jedynie spekulacje. Podejrzewam, że i tak Voge będzie lepszym wyborem.
@Zielony34
wiem, siedziałem. całkiem przemyślany,ale nie bez wad , pocztałem na amerykańskim forum gdzie kest on sprzedawany przez CSC , największą bolączką jest słabe tylne zawieszenie które nie kest dostosowane do wagi nieazjatów. poza tym Junak nie mógł od razu scramblera ściągać?? jest w ofercie Zongshena.
Kick_Ass - @Zielony34
wiem, siedziałem. całkiem przemyślany,ale nie bez wad , pocztał...

źródło: temp_file.png4998353432960230480

Pobierz
@PiotrFr: czyli widziałem coś innego () szkoda, ze już się tez nagrywanie nastawiłem do tych wynalazków bo ten scrambler którego @Kick_Ass wstawił za ~ 26k mega mi się podoba.
Mogliby wypuszczać tez jakies wersje bez tych bajerow typu podświetlane manetki, tablet zamiast wyświetlacza itd.
Chciałbym żeby zrobili coś tak prostego jak sv, ale z ledowymi światłami i stylistyka bardziej scramblerowa :D
Te wszystkie dodatki to
@apee
producent twierdzi że kooperacja z hondą, honda zaprzecza, ale znamy przecież zasady na jakich zachodnie firmy uzyskują dostęp do rynku chińskiego, więc wcale bym tego nie skreślał. tak samo jak Loncin/Voge w najnowszym 650ds będzie mieć silnik BMW , a CF Moto z Kawasaki z650, a Hyosung kooperował z Suzuki i w końcu sam zrobił kopie Suzuki SV650 i to już kilkanaście lat temu. Pamiętam jak one nowe stały za 11k
Kick_Ass - @apee
producent twierdzi że kooperacja z hondą, honda zaprzecza, ale znamy...

źródło: temp_file.png493470227013174428

Pobierz
@PiotrFr: pojawiły się w trojmiescie ( guzzi) planuje jakoś niedługo się przyjechać i pomacać v9 bobber, poza moim budżetem ale z czystej ciekawości chce zobaczyć jak to jest wykonane, chociaż widziałem, ze i ten i V85 TT tez już maja te bajery jak RbW itd
@mchmjszk: rbw to nic problematycznego. Niestety euro 5 dużo wymusza już.

Guzzi są zajebiście zrobione. To chyba jedyny producent który robi wszystkie swoje motocykle w Europie. A silnik na popychaczach, chłodzony powietrzem ma swój urok. I to bujanie przy przegazowkach.

Pojadę niedlugo do salonu obejrzeć v100. Podobno jest zajebiście wykonany