Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@misia_kocha_sie_ciac: To idź tam i to radzę z dobrego serca. Może akurat dobiorą ci mieszankę leków która zadziała. Życie nie ma sensu, ale umieranie też nie ma go zbyt wiele.

Co teraz bierzesz? Coś ci pomagają leki od psychiatry? Bierzesz regularnie, bez aktów protestu wobec świata? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PfefferWerfer: w szpitalu nwm czy dobiora mi cos w ogole bo na ostatnim pobycie zwyczajnie faszerowali mnie benzo abym nie sprawiala problemow
( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz biore chyba zotral 100mg po 2 tabletki dziennie i ketrelek bo ledwo co spie. dzialaja srednio, benzo bylo lepsze jesli mam byc szczera xd spie dobrze dopiero jak w piatek wieczor wezme z 4 tabletki ketrelu aby na pewno sie
@PfefferWerfer: eh, mowiac krotko, jako maly dzieciak musialam szybko dorosnac bo sytuacja tego wymagala, znecali sie nade mna w domu fizycznie, i ehhh.. ciagnie sie to za mna od tylu lat.... bylo jeszcze kilka rzeczy w dziecinstwie ktore maja za duzy wplyw na moj stan teraz, np nie jestem w stanie zaufac mezczyznom lub nie mam poczucia wlasnej wartosci, szkoda gadac. na terapie chodze od prawie roku i terapeutka mnie bardzo
na terapie chodze od prawie roku i terapeutka mnie bardzo wspiera lecz mnie to bardziej martwi ze moge ja po prostu zawiesc


@misia_kocha_sie_ciac: Nie przejmuj się, ona od tego jest żeby cię wspierać nawet gdy pozornie zawiedziesz. Za to jej płacą w końcu xd

no i na silownie chodze, lecz jest to dla mnie coraz trudniejsze przez ilosc facetow w tym miejscu i te spojrzenia ziomkow w moim wieku na mnie
@PfefferWerfer: nie ukrywam ze nie jest to dla mnie zbyt przyjemny temat, jednak sprawca kiedy to sie zdarzylo byl w tym wieku co ja teraz i to troche mnie przerasta. oczywiscie on nie poniosl zadnych konsekwencji, i teraz taki 21 letni smiec zyje wciaz w spoleczenstwie. nikt nie ma o tym pojecia, bo nie jestem w stanie powiedziec o tym nikomu. smieszne, anon jestes pierwsza osoba ktora sie o tym dowiedziala.
nikt nie ma o tym pojecia, bo nie jestem w stanie powiedziec o tym nikomu.


@misia_kocha_sie_ciac: I co, zaliczylas epizod w szpitalu psychiatrycznym, tniesz się, masz indywidualne nauczanie i opłacają ci psychoterapię, ale nikt nie wie dlaczego masz te problemy? xd Trochę dziwne mi się to wydaje.

anon jestes pierwsza osoba ktora sie o tym dowiedziala.

po prostu przez dziecinstwo jakie przeszlam zwyczajnie brzydze sie soba, nienawidze calego mojego ciala, nie