Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, w sumie już przywykłem do #!$%@? na tym tagu i całym gówno poratlu ale dalej mnie dziwi na co takie dzbańskie "odpowiedzi"?

bo tak chcę, tak mi się podoba i taką czuję potrzebę


@mitchumi: w sumie już przywykłem na tym tagu i całym gówno portalu do tego że jak się coś zapytasz kulturalnie to są takie jednostki jak Ty które zamiast odpowiedzieć to zaczynają litanię bluzgów bo śmiałem się
@Steven_Hyde: miałem gdyby się nic po tygodniu nie naprawiło. Minął tydzień i jest trochę lepiej ale daleko do ideału i jak na razie ograniczam przebywanie tutaj. Jak chyba większość piszących na starym wykopie z tagu motocykle.
No chyba ze względu na bezpieczeństwo ???? ale nie wcinam się w kłótnie


@ja_tu_tylko_na_moment: tak serio, komu mają pomóc te tryby jazdy i w jakich okolicznościach i czy motocyklista który przejechał 50 tys km potrzebuje takich trybów?
W założeniu że jeździmy od +5 +10C
W deszczu? na luźnej nawierzchni? może dla odmiany założymy że jeździmy od 0'C i nowy motocyklista


@ja_tu_tylko_na_moment: jeździłeś w deszczu na na motocyklu bez żadnych systemów?
Bo ja jeździłem wiele razy na różnych oponach jedne były tak śliskie że na 2biegu w motocyklu 45KM przy otwarciu przepustnicy do końca motocykl zaczynał palić gumę na drugim biegu.
Najmocniejszym jakim jeździłem w deszczu miał 120KM i opony które miały 8-10 lat. I wiesz
A to pewnie. Napisz do rządu żeby usunąć ABS z wymogów, bo udało ci się nie wypierdzielić na deszczu jak jeździłeś


@ja_tu_tylko_na_moment: nie umiesz czytać ze zrozumieniem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jestem jak największym orędownikiem absu w motocyklu bo wiem że i mi by się przydał.
Natomiast czy tak samo jest potrzebna zmienna mapa?
Nie mam doświadczenia z nią i się zastanawiam czy Żeczywiscie jest do czegoś