Wpis z mikrobloga

Ludzie tacy jak Andrew Tate albo Peterson mają cope, że hipergamia rozwija cywilizacje, bo kobiety wybierają tylko najlepszych mężczyzn.
Tylko że chłop nie rozumie, że to nie są najlepsi mężczyźni w rozumieniu mężczyzn (silny, inteligentny, asertywny, kompetentny, dzielny, lojalny itp)
Tylko w znaczeniu kobiecym (wysoki i przystojny, a wartości takie jak inteligencja, siła, honorowość nie mają ŻADNEGO ZNACZENIA)
#blackpill #przegryw #redpill
  • 20
hipergamia rozwija cywilizacje


@6na10cel: Przecież to nawet prawda nie jest. Hipergamia przyczynia się do polepszenia genów przeciętnej jednostki, ale jeśli chodzi o wysoko zaawansowane społeczeństwo, to można wręcz powiedzieć, że jest główną przeszkodą w jego rozwoju.

Przeciętne społeczeństwo poligamiczne to jakiś z dupy malutki obóz liczący 20-50 osób w najciemniejszym Afrykańskim dupsku z chatkami ulepionymi z gówna krowiego.
@debi5s: @Vanset123 Trochę sprostuje, nie mówi o tym, że hipergamia jest dobra wprost, ale uważa że wybory kobiet są całkowicie usprawiedliwione i racjonalne, i to dzięki temu mechanizmowi nasza cywilizacja zaszła tak daleko

Dołączam film w którym Rogan i Peterson mają cope, że kobiety wybierają spośród mężczyzn który odnieśli największy "sukces" albo wygrali w zawodach ze 100 mężczyznami w "jakiejkolwiek" dziedzinie. Tylko że żaden z nich nie ma jaj żeby powiedzieć
@6na10cel: To ty nie rozumiesz że wygląd jest fizyczną manifestacją cech charakteru, czyli te dwa znaczenia się pokrywają. Żart był zawsze na incelach śmiejących się ze słabego charakteru w postaci cofniętego podbródka bo tak jest w rzeczywistości.

@oinczorniasty: dobrze piszesz ale wpływ środowiska jest nawet kwestią drugorzędna, zależność powstaje już na poziomie samego organizmu jako że i wygląd i charakter ostatecznie mają swoje źródło w jednych i tych samych procesach
@6na10cel: W wielu zachodnich krajach, w bogatych ich regionach z wysoka kultura pieniądza różowe głównie wybierają za partnerów facetów z wysoka pozycja społeczna. Najczęściej są to ludzie z duża ilością pieniędzy, posiadają jakiś majątek. Tacy ludzie i takie pary pchają cywilizacje do przodu. Spółki technologiczne z USA Chin Niemiec Japoni itd są często w składnikach majątkowych takich ludzi, a tacy ludzie na powodzenie u kobiet nie narzekają.
Inna sprawa jest polski
@6na10cel: Niekoniecznie. Nasza cywilizacja obecnie faktycznie rozwija się dzięki mężczyznom innego typu niż preferują kobiety, ale chyli się ona ku upadkowi a w chwili jakiegoś kataklizmu czy innego nieszczęścia znowu do łask wróci siła wytrzymałość i charakter. Teraz w dobie pracy zdalnej się to wydaje śmieszne ale mechanizmy ewolucyjne spowodowały że organizmy na ziemi przetrwały miliony lat a że nie zawsze są sprawiedliwe to trudno.
@6na10cel: Tu jest problem w tym, że kobietom przeszmuglowano do mózgów poglądy, które zaburzają ocenę rzeczywistej wartości partnera. Cechy, które rozwijałyby nasz kraj są często piętnowane, a promowana jakaś żenada pod płaszczykiem ładnego oskariatu/ chadów, co w gadzim mózgu takiej różowej działa jako efekt potwierdzenia - nabywanie poglądów i zachowań posiadaczy "ładnych genów", które nie przynoszą żadnej wartości a nawet są szkodliwe dla społeczeństwa. Wyjątkiem są true chady, którym nie da
@6na10cel: dziwne, JP już się nie raz wypowiadał, że to jest super szkodliwe dla społeczeństwa. nie wiem skąd bierzesz argument, że to niby korzystne.
@6na10cel: tylko że oni myślą że właśnie kobiety wybierają najsilniejszych, najinteligentniejszych, najzaradniejszych itd., na tym polega ich problem bo wierzą w redpilla
@6na10cel: W przypadku inteligencji jesteś w błędzie tylko tu znowu trzeba ten aspekt obrócić. Jak masz inteligencje na chociaż lekko ponad przeciętnym poziomie to nie władujesz się w kłopoty w, które większość społeczeństwa się wpakuje jak chociażby fatalny związek z kobietą, która dajmy na to będzie cię zdradzać i na sam koniec będziesz płacił alimenty nie na swoje dziecko.