Wpis z mikrobloga

Jaki budżetowy katering dietetyczny w KRK, na redukcję polecacie?

Zamówiłem na razie na następne dni dietę testową z Pogotowie-Dietetyczne:
Dieta FIT, 5 posiłków, 2500 kcal
43 zł (ze zniżką na test)

Polecano mi Kukula Healthy Food, więc zamówiłem też na jeden dzień:
Low Carb 2500kcal
100 zł (bez zniżek)
Kukula jednak trochę więcej kosztuje, od Pogotowia Dietetycznego.
Co ciekawe mają prawie identyczne strony internetowe.
Czyżby ten sam właściciel i Kukula jako premium, a pogotowie jako ekonomicznie?

#cateringdietetyczny #krakow
  • 10
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: jak patrzysz na cenę, to nie wiem czego bierzesz low carb. Będzie drogo a i tak dostaniesz gnój po kosztach.
Nie potrzebujesz LC, żeby skutecznie chudnąć (w przypadku HC redukować, bo na LC/keto więcej mięsa leci). Diety LC są drogie, sam spróbuj coś skomponować i porównaj do HC to zobaczysz. Polecam samemu ogarnąć na cały tydzień proste posiłki, a weekend sobie urozmaicić. Wielu osobom coś takiego super się sprawdza. Jedzą
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: Wciąż możesz chodzić - to też spala, a w zamian subiektywne odczuwanie zmęczenia jest niskie, więc nie obniża spontanicznej aktywności. A jeśli jednak mniej spalałbyś spacerem niż jazdą na rowerze to niestety trzeba mniej jeść.

Owsiankę z wpc/serkiem/skyrem wiejskim, bakaliami/nasionami/siemieniem/chia/orzechami, owocami, robisz 3min wieczorem, rano już będzie gęsta.
Indyka filet pieczesz w rękawie ok 2,5kg raz na tydzień i masz po ponad 200g na dwa posiłki na każdy dzień. Potem
@Wizun:
Dzięki wielkie, zapisałem sobie to w osobnym pliku jakby wykop przestał istnieć z dnia na dzień. Będę testował.

Mam w planach catering zamówić na luty (od poniedziałku do piątku),
a od marca jak już będę miał kuchnię w pełni skończoną robić sobie sam różne rzeczy.
Mam parowar (drób / warzywa),
blender kielichowy (zupy krem), blender "ręczny" (kefir/jogurt + owoce),
jogurtownice w której robię sobie sam jogurty na bazie sklepowych Activia,
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: Ja też nakupiłem bajerów, grilli, ryżowarów, wolnowarów innych badziewi, a skończyło się j.w piekarnik na mięso, płyta i czajnik. Codziennie robię 3 posiłki w 15min w kuchni, a kolejne 10min kolację. Po treningu jeszcze wpada w dzień treningowy ekstra posiłek też zajmuje z 10min.

Też próbowałem w różny sposób, ale jeśli nie chcesz przepłacać, jeść nie koniecznie to na co masz ochotę, albo dawać 100% wiarę, że ktoś łopatą z
Dzięki.
Mi się niestety przejada jeść to samo przez dłuższy czas.
Od dwóch dni jest testowo dietę pudełkową i jest nie źle.
Zawsze coś nowego. Nowe smaki. Nowe posiłki.
Tak że na pewno coś zamówię na luty, nawet zwykłą dietę fit czy inną optymalną w cenie ok. 55 zł dziennie.

Zbieram sobie etykiety od tego co mi smakuje najbardziej i będę próbował sobie robić w marcu weekendami.
W tygodniu tak jak pisałeś,
Pobierz Normalnyczylidlawi3luinny - Dzięki.
Mi się niestety przejada jeść to samo przez dłużs...
źródło: MJ_L700KXE_8__1