Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jak to jest być potomkiem orków?


@smutny_przerebel: Moimi rodzicami byli Ukraińcy którzy wyjechali do Rosji za pracą.

Skoro rassija taka wielka i wspaniała, to po cholerę siedzisz na tym zgniłym zachodzie?


@smutny_przerebel: Kolejny gościu z urojeniami. Gdzie ja kiedykolwiek coś pozytywnego o Rosji napisałem?

Może strach przed mobilizacją do specjalnej operacji wojskowej cię powstrzymuje?


@smutny_przerebel: Tak bardzo się przestraszyłem tej operacji specjalnej że się cofnąłem w czasie. I ponad
To co chce powiedziec powiedzialem, wystarczy ze przeczytasz ze zrozumieniem.


@RafDan: No ja zrozumiałem że Ukraina wysyła na front ludzi bez odpowiedniego przygotowania wojskowego. Z tym że to dziwne bo odniosłem wrażenie że tak robi tylko Rosja. A Ukrainie nie brakuje wyszkolonych żołnierzy.
@Koniasz: No to źle zrozumiałeś - to Ty pisałeś że oni byli szkoleni w systemie NATO, kiedy w tym systemie zapewne byli szkoleni dowódcy, być może artylerzyści albo kompanie zmechanizowane lub kontraktowi żołnierze. W okopach zawsze siedzi pierwszy sort, mogą to być rezerwiści, ex zołnierze, wolontariusze lub ludzie z poboru którzy przechodzą podstawowe szkolenie, bo siedzenie w okopie to nie jest wielka sztuka. Na takim skrawku wideo ktore jest do tego