Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelcy!
Przyszedł kolejny przelew od gugla, tym razem za YouTube. Zgodnie z obietnicą, przelałem całą kwotę na fundację Echo która wspiera dzieci niedosłyszące. Przelew opiewał na 354,40 zł, z AdWords dla bloga uzbierało się 71,93 zł, czyli poniżej progu wypłaty, jednak pokrywam tę kwotę z własnej kieszeni. Łączna kwota uzbierana w grudniu to 426,33 zł. Reklam na stronie już nie emituję.

Nie mogę obiecać, że będę kontynuował te przelewy, ponieważ łaska jutuba na pstrym koniu jeździ i prawdopodobnie w przyszłym miesiącu nie osiągnę progu wypłaty. W tym roku mam w planach skupić się najbardziej na rozwoju właśnie YouTube, więc mam nadzieję że to nie jest ostatnie słowo!

Łącznie uzbieraliśmy 798,87 zł. O wsparciu fundacji Echo myślałem już dłuższy czas, ale gdyby rok temu ktoś mi powiedział, że dzięki śmieszkowaniu wsparcie wyniesie prawie tysiąc złotych, to zwyczajnie bym nie uwierzył. Dziękuję Wam, bo o są pieniądze pochodzące z Waszej aktywności!
<3

#tonskladowy
Roszp - Mircy i Mirabelcy! 
Przyszedł kolejny przelew od gugla, tym razem za YouTube....

źródło: temp_file.png951329820214869125

Pobierz
  • 8
via Android
  • 1
@xszefo
Kumulują się, ale Google liczy osobno saldo dla reklam na stronie, a osobno dla YouTube. A że reklam na stronie już nie wyświetlam, to w mojej ocenie te pieniądze przepadły