Wpis z mikrobloga

Chciałem Renarda, ale to z tego względu, że taki Santos był dla mnie nieosiągalny, kompletnie nie wierzyłem w taki obrót spraw, samo pomyślenie o tym było niezgodne z logiką.
I niech to będzie pierwsza lekcja od pana selekcjonera, który nawet nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany : wszystko jest możliwe( ʖ̯)

#reprezentacja #pilkanozna #mecz
B.....n - Chciałem Renarda, ale to z tego względu, że taki Santos był dla mnie nieosi...

źródło: image

Pobierz
  • 8
@BadSebastian: a co takiego wyjątkowego jest w tym Santosie, że niby jest lepszy od właśnie np. Renarda?

Z calej trojki Bento, Petkovic, Santos to Santos jest zdecydowanie najgiorszy, stary dziad ktory juz chce dobic do emerytury i nie ma parcia na jakikolwiek wynik.
@Fandolores: tego akurat nie widziałem, ale mi się podoba to, że ma zaangażowanie emocjonalne, które sam wypowiedział jakiś czas temu, drużyny kiepskie wyprowadził na ich szczyty możliwości, ma wygląd i charyzmę, co jest powiązane jedno z drugim.

To trochę tak jakbyś miał wybrać kto postawi osiedle w Twojej miejscowości. Możesz wybrać dewelopera z Warszawy który kosi setki milionów na inwestycjach i gdzie się nie pojawi, to robi biznes odpowiednio układając się
@Fandolores:

co takiego jest w tym Renardzie? Arabia prócz meczu z Argentyną grała takie samo gówno jak Polska,wykopkom i innym popierającym tego trenera chyba się spodobało to jak #!$%@? piłkarzy w przerwie meczu.

Bitch please....
Puchar Narodów Afryki najpierw z Zambią (!!!) a potem z WKS-em. Plus dostał się z Marokiem do MŚ po 20 latach nieobecności tejże reprezentacji na tym turnieju. To takie tylko szczególiki... :)