Wpis z mikrobloga

Ja pie**olę....

Przecież ten człowiek tak odmłodził kadrę Portugalii że przez cały czas grał u niego Pepe, a do pewnego momentu także Jose Fonte (obydwoje w okolicach 40-stki). Styl tej Portugalii był naprawdę tragiczny. Kibicuję Portugalczykom od lat (oczywisćie poza Naszymi) i jedynym trenerem który szukał czegoś nowego był tam Bento. Scolari i Santos sfokusowani na obronie, żaden nie wykorzystał potencjału w pomocy (Rui Costa i Figo za Scolariego i B. Silva B. Fernandes za Santosa). Oczywiście pomijam Ronaldo, ale to trochę pobocza historia, bo jego nie da się nie wykorzystać.

Santos nawet w Grecji nie przeprowadził rewolucji w kadrze, pamiętam średnią wieku na EURO u nas - 28 lat. No serio?!

Zadowoleni to mogą być Glik, Jędza i Krychowiak, bo jeszcze nie jeden mecz w kadrze przed nimi. Niezależnie od tego gdzie i czy w ogóle będą grali.

Dlaczego ja się łudziłem?
#reprezentacja
  • 5
@abaac: Przynajmniej nie ucieknie. Nikt go nie będzie chciał nam pod*ierdolić.

Wszyscy chcieliśmy obcokrajowca. Ale nikt nie mówił: "Byle jaki obcokrajowiec". Pozatym, cały czas słyszałem że trener musi być ambitny i głodny sukcesów- naprawdę ktoś wierzy że Santos ma cos więcej niż cheć dorobienia do emerki...?

Kurna żeby do tego doszło iż przewiduję że będę w jednym teamie z tymi idiotami mejwenami....
@Vanlid: Trochę racji masz i przemawiają przeze mnie emocje, ale patrzę na argumenty Kuleszy, które miał posiadać nowy selecao:

1. Zmienić styl gry, grać bardziej ofensywnie - No na pewno to nie jest styl Santosa
2. Ma wprowadzać nowych graczy do kadry - No do tej pory miał z tym kłopot
3. Ma mieć głód osiągnięcia czegoś z kadrą - Nie wiem, choć jak słuchałem jego wywiadów na mundialu po meczach