Wpis z mikrobloga

To nazywa się "cywylizacja", Szef NATO to reprezentant NATO, tu nie ma zamordyzmu i dyktatury jak w ruskim chlewie gdzie panuje system wasalno/plemienny. Chłop z poziomu swojego stanowiska ma oczywiście władzę większą niż zwykły obywatel, ale nie to władza absolutna. Na tym polega demokracja.


@TechnoMagos: Tylko co to ma do rzeczy ? Demokracja to "rządy ludu". Ilość władzy w rękach szefa NATO nie ma nic wspólnego z demokracją. Bo możesz demokratycznie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jednocześnie bronisz ruskiego miru i atakujesz szefostwo NATO. Pozostawię to bez komentarza, bo znowu zrobisz wpis i będziesz usuwał moje wypowiedzi.


@missioncritical: Hahaha ale ty masz problemy w głowie. W jaki sposób niby broniłem ruskiego miru. A dobra mniejsza z tym xd. Dobry z ciebie internetowy komandos Ukrainy.
Hahaha ale ty masz problemy w głowie. W jaki sposób niby broniłem ruskiego miru. A dobra mniejsza z tym xd. Dobry z ciebie internetowy komandos Ukrainy.


@Koniasz: ktoś skrytykował ruski mir i się tu magicznie znalazłeś z dyskredytacją demokratycznych, zachodnich instytucji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak mówiłem, nie będę tego dalej komentował.

Nie ja zrobiłem wpis żeby kogoś zawołać, a potem usuwać jego wypowiedzi XD.
ktoś skrytykował ruski mir i się tu magicznie znalazłeś z dyskredytacją demokratycznych, zachodnich instytucji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak mówiłem, nie będę tego dalej komentował.


@missioncritical: Ja piernicze ty czytasz co piszesz ? Ani słowem nie odezwałem się o ruskim mirze i ani słowem nawet nie zaatakowałem szefa NATO czy samego sojuszu. Po co Ty to robisz ? Dlaczego tak usilnie mnie atakujesz. To już przestaje być
Ja piernicze ty czytasz co piszesz ? Ani słowem nie odezwałem się o ruskim mirze i ani słowem nawet nie zaatakowałem szefa NATO czy samego sojuszu. Po co Ty to robisz ? Dlaczego tak usilnie mnie atakujesz. To już przestaje być śmieszne. To podchodzi pod stalking.


@Koniasz:

Tylko co to ma do rzeczy ? Demokracja to "rządy ludu". Ilość władzy w rękach szefa NATO nie ma nic wspólnego z demokracją. Bo