Wpis z mikrobloga

Michale Białku @m__b !

Dnia 21.12.2022 odpaliłem proces usuwania konta bo podarowałeś mi BANA za pytanie cię o cenzurę dotyczącą Orelnu.
Dlaczego tagowałeś informacje dotyczące koncernu paliwowego jako polityka i nie chciałeś wtedy odpowiedzieć na żadne pytania.
A teraz niczym przestraszone zwierze wszystkich przepraszasz za następstwa swoich postępowań?

Dlaczego moje konto 33 dniach mimo braku logowania jest wciąż aktywne a powinno być usunięte?

Dlaczego?
Dlaczego są tu także moje wpisy i dane mimo że także poinformowałem zgodnie z regulainem osobę odpowiedzialną za IODO że żądam ich usunięcia?

Czy nie byłeś zbyt chciwy odsuwając sumienie na bok?
Też jestem przedsiębiorcą też mogę zarabiać 40-50% więcej jeśli zacznę wyzyskiwać pracowników i bardziej dociskać podwykonawców ale nikt po kilku latach by ze mną nie pozostał, najwidoczniej nie zrozumiałeś tej prostej reguły że nie srasz tam gdzie jesz.

Michale miej zatem godność i usuń moje konto bo ja sam jak widać nie mogę, usuń moje wpisy z ostatnich 8 lal.

I być może czego ci życzę opamiętaj się trochę a może przyjdzie zrozumienie że w tej krainie wpisów niebieskich loginów typu @WPkobieta, @WPMotoryzacja @pudelek @Interia @polsat @OnetZdrowie itp itd kiedyś znowu odnajdą się zwykli userzy.
Pobierz T.....o - Michale Białku @m__b !

Dnia 21.12.2022 odpaliłem proces usuwania konta bo ...
źródło: see you
  • 11
@Tonari_Totoro: ja podobnie, miałem konto w procedurze usuwania po aferze orlenowej, ale jak widać się odusunęło xD

Jedno dobre, że teraz nie można nas zbanować - wypowiedzieliśmy umowę i regulamin serwisu, więc jesteśmy w szarej strefie kolego ( ͡ ͜ʖ ͡) i nie wiem czy czekać na pozew od @M_B za bezumowne korzystanie z serwisu, czy samemu pozywać za niedotrzymanie warunków umowy xD