Wpis z mikrobloga

Shadowban na Tinderze to chyba jednak nie jest mit - na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy od czasu do czasu zakładałem sobie Tindera, żeby obczaić różowe w mieście, zazwyczaj usuwając konto po około godzinie. Tym razem założyłem jednocześnie konta na Tinderze i Badoo, na obu kontach te same fotki - zwykle samojebki nienajwyzszej jakości delikatnie mówiąc. Na Badoo przez ten sam czas wpadło ponad kilkanaście lajkow, a na Tinderze ledwie dwa. Za jakis miesiąc, może dwa zamierzam zrobić podejście do Tindera starając się zmaksymalizować efekty i chyba bezpieczniej będzie zalozyc konto z innego numeru niż dotychczas. A Waszym zdaniem shadowban na Tinderze istnieje, czy to tylko mit i racjonalizacja tych, którzy nie maja tam wyników? :) #tinder #badoo #blackpill
  • 23
Shadowban na tinderze nie jest mitem. Sam to sprawdziłem, zauważyłem, że dostaje lajki od osób, których nie mogę znaleźć. Żeby to sprawdzić założyłem konto kobiety na innym telefonie numerze itd. ustawiłem preferencje pod swój profil i go nie znalazłem.