Wpis z mikrobloga

Hej, ciekawi mnie taka sprawa – czy ChRL traktuje wszystkich mieszkańców Tajwanu jak swoich obywateli i mogą oni np.: zamieszkać w kontynentalnych Chinach i wyrobić paszport? I jak to działa w drugą stronę, czy Republika Chińska traktuje Chińczyków z kontynentu jako swoich obywateli?

#chiny #tajwan #chrl #pytaniedoeksperta
  • 15
Chiny to jest stary, zacofany, komunistyczny kraj, gdzie w dodatku panuje wyzysk i gówno jest, a ich produkty to bubel, gorzej jest już tylko w rosji.


@userrrr: xDDDDDDD Dawno większego debilizmu nie slyszalem, a zważ na to, że czasami ogladam tigera bonzo, czy Kononowicza xD
@Glikol_Propylenowy: Dlatego wśród debilnych treści się obracasz ogladając menela wciągającego klej, czy innego menela grzebiącego w koszu i grozeniu innym i przez to nie odróżniasz rzeczywistości, tylko łykasz jak młody pelikan różne debilizmy. Oglądaj sobie dalej takich meneli to będziesz madrzejszy (ironia, pisze to bo mozesz miec problem w chwyceniu ironii w mojej wypowiedzi i jeszcze ostatnie zdanie odbierzesz doslownie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Glikol_Propylenowy: Przecież sam przyznałeś się, ze oglądasz tych meneli xDD weź już się nie kompromituj ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie łykaj propagandy kremlowskiej o fielkiej rassiji i fielkich chinach
bo sobie i przy okazji innym szkodzisz, bo jeszcse się znajdzie drugi taki dzbanek, który łykne to tak samo latwo jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@userrrr: Lol, czy Ty myślisz, że w Azji jedzą karaluchy i podcieraja sobie dupę ręką, jak na tych memach np o Indiach? XD Ja nie kupuje niczyjej propagandy, ani ruskiej ani chińskiej, ani europejskiej ani tej rodem z USA. Pisanie, że Chiny to trzeci świat jest totalna głupota, ale pisz, pisz monitor wszystko przyjmie, tylko nie próbuj robić z ludzi idiotów.
@Glikol_Propylenowy: A nie robią tak? xDD jak już chcesz trollować, to wejdź na wyższy poziom, a nie chwytasz się tanich sensacji do nieuduczonych. Hindus to zawsze byl dzikus, ktory Cie z chęcia by zgwalcił i okradl, bo oni nie patrzą czy jestes chlopem czy babą, taka kultura, podobnie jest z panami w turbanach na głowie - z tym ze oni w bonusie wszystko wysadzają w powietrze
( ͡° ͜ʖ
@Glikol_Propylenowy: Tylko ze ujową mamy władze, no i społeczeństwo jest nie za mądre i zamiast byc zjednoczeni jako rodacy, to jesteśmy podzieleni i szczujemy jeden na drugiego (przyklad pis i po, zawsze sie będą gryźc jak dwa rozwścieczone psy) tusk to by najchętniej nas sprzedal niemcom, polityka pisu jest pomoc obywatelom z tym ze wiadomo jak przesadny socjalizm sie kończy. Pamiętaj, ze gdyby nie podwyżka płac dzięki PiSowi i gdyby PO
@Glikol_Propylenowy: A tego się spodziewałem po Tobie, że nie przeczytasz kilku zdań, za dużo wymagam od Ciebie, idź sobie dalej łylac kremlowska propagande z kanalu Rossia Today, koniecznie tez przyjmij kolejna dawke propagandy chinczykow i hamerykanow, a na deser obejrzyj sobie tych swoich ulubionych meneli co klej wąchaja na wizji