Wpis z mikrobloga

Widzę, że na wykop wyleciała nowa wersja spamu. Tylko w jednym wpisie, naliczyłem kilka takich samych komentarzy.
Wiecie czemu PiS pomaga Ukrainie? Ponieważ zostali do tego ZMUSZENI przez obywateli, bo jak wiadomo, przez kilka tygodni PODEJRZANIE MILCZELI…
By pisać takie brednie, trzeba chyba nie pamiętać, co wczoraj jadło się na obiad. Ciężko jest znaleźć większych przeciwników Putina w Europie jak Kaczyńscy. Jeden był w Gruzji (nie patrząc na pozwolenie USA, czy UE - jak to twierdzą wykopy). Drugi, na chwilę przed tym, gdy Tusk deklarował, że żadnej pomocy wojskowej dla Ukrainy nie ma i nie będzie i nie będzie prowadził, antyrosyjskiej polityki, Kaczyński był na Majdanie. To Kaczyńscy ostrzegali Europę (patrz. obrazek) i świat przed Putinem. No ale rozumiem, lepiej iść w zaparte i tworzyć kolejne piramidalne bzdury, niż przyznać rację. Mam świadomość, że piszę to do ludzi, którzy nawet zamiast potępiać miłośników nazimu wolą stawać w ich bronię, byleby nie przyznać racji..
#ukraina #4konserwy #bekazpisu #neuropa #polityka
huncwot_ - Widzę, że na wykop wyleciała nowa wersja spamu. Tylko w jednym wpisie, nal...

źródło: Zrzut ekranu 2023-01-21 o 23.30.04

Pobierz
  • 23
@huncwot_:

"wysrywy" to według takich jak ty nieprzyjemna prawda :D

Twoje posty mają tyle wspólnego z prawdą, co TVP z rzetelnością. Czyli kompletnie nic.( ͡º ͜ʖ͡º)

wolność słowa działa ()

A no działa.
@mango2018: poproszę o przykłady gdzie napisałem kłamstwo. często zadaję takie pytanie i ani razu nie dostałem na nie odpowiedzi. tzn dostaje odpowiedzi ale nie na temat. teraz będzie tak samo - taki to ze mnie potężny prorok
nie dostałem na nie odpowiedzi.


@huncwot_:
A co ci mam odpowiadać na kolejne materiały wyrwane z kontekstu, wycięte i zmanipulowane wypowiedzi, niepełne wypowiedzi czy próbę dostosowania słów z przed 10 lat do obecnej sytuacji.
Mnie jedynie już bawią takie fikołki, prawie jak w cyrku.
Także wiesz... jedyny możliwy komentarz, to: xD( ͡º ͜ʖ͡º)
mango2018 - >nie dostałem na nie odpowiedzi. 

@huncwot_: 
A co ci mam odpowiadać na ...

źródło: Screenshot (2)

Pobierz
@huncwot_:
Eh Pisowcy, czy wy naprawdę nie skończyliście podstawówki i te memy o waszej niskiej inteligencji są prawdziwe?
Kolego, kłania się czytanie/słuchanie ze zrozumieniem.
Tusk mówi o stanowisku UE, które jest uzgadniane przez wszystkich członków, a nie przez Tuska.
Nie jest to ani jego osobisty pogląd na daną sytuację, a jedynie to: co zostało uzgodnione w UE.
Próba robienia z tego osobistego poglądu to fikołek.
Nie ze mną takie numery.

Zresztą,
@mango2018: według wykopów Tusk miał deklarować zbrojną pomoc dla Ukrainy za co miał być krytykowany przez pisowców
i nie łgaj że ja gdzieś manipuluje czy kłamie bo robicie to co chwile wy. choćby jak to napisałem w tym wpisy na samym początku
według wykopów Tusk miał deklarować zbrojną pomoc dla Ukrainy


@huncwot_:
Nigdy nie widziałem, żeby jakikolwiek wykopek mówił o tym, że w 2014 roku Tusk deklarował jakąkolwiek pomoc militarną.
Nigdzie w żadnym komentarzu wykopka nie widziałem takiego stwierdzenia.
Więc to twoje urojenia, albo przegapiłem gdzieś jakiś jeden post jakiegoś wykopka.

A co do reszty:
mango2018 - > według wykopów Tusk miał deklarować zbrojną pomoc dla Ukrainy

@huncwot...

źródło: Screenshot (3)

Pobierz
@huncwot_: A no tak, jeden wykopek, którego mam na czarnej walnął raz jakąś bzdurę, a ty dorobiłeś do tego całą filozofię.
No dobra, jeżeli dla ciebie jeden post jakiegoś dzieciaka to zdanie całego wykopu, to przepraszam, masz rację, nie kłamiesz.