Wpis z mikrobloga

@PZt37: Nie wiem, ale na samym początku, pamiętam że głównym tematem była tibia a potem chlanie jak koledzy wpadali i on w tibie grał. I kojarzę coś kiedyś jakieś wyłażenie przez okno po chlaniu. Wtedy stwierdziłem o #!$%@? co ja robię ze swoim życiem. I od tamtej pory już na żadnego nie wbiłem etc i skutecznie mnie to odstraszyło od reszty pato strimów.

Pamiętam całą jednak całą ścieżkę jego kariery. Jak
I od tamtej pory już na żadnego nie wbiłem etc i skutecznie mnie to odstraszyło od reszty pato strimów.


@Szokatnica: to mógłbyś przeczytać kilka książek w tym czasie. Może umiejętność pisania by ci wzrosła.

całą jednak całą ścieżkę jego kariery.


bardziej jednak hejtują ale dalej jednak oglądają.
@hlebak: Jakoś na trzy dni przed tym jak zawitał temat na wykopie to na jutjubie podczas szukania materiałów mi się przewinął Daniel w propozycjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było jakoś pod koniec marca 2017.
@heinricha_hammler: luty/marzec 2017 lecz i tibia była regularnie grana. Ofc wtedy już coraz mniej grał, a więcej odwalał kociołków czy wspólnych streamów z salonu jak z mahonkiem czy guziorem z tych akcji co mówisz i jeszcze była nosaczita z dagmarą. Lecz streamował dalej tibie, więc poprawnie napisałem, bo nie jest mowa czy to robił regularnie czy od czasu do czasu lecz była streamowana do remontu tibia.