Wpis z mikrobloga

Zapłacę 100 złotych osobie, która znajdzie mi firmware do urządzenia firmy (?) "EKEN", model "V5" lub "T5". Dodatkowe oznaczenie: TOSEE-B, wersja: E000NHA23M01D01D009.

Wspomniany sprzęt to "dzwonek wifi", który ni z tego ni z owego przestał działać - nie można się połączyć z nim przez aplikację (mimo, że jest zestawione połączenie z siecią wifi), nie działają powiadomienia push, no generalnie lipa w ciul. Support producenta nie odpowiada, na webarchive nie ma żadnych sterowników/firmware'u, a w internecie nawet jak coś jest to bez linków.

Na Wykopie są różni fachowcy więc może znajdzie się jeden lub więcej, którym uda się znaleźć rozwiązanie.

#rozdajo #pomocy #elektronika
  • 15
@Christael: Pewnie właśnie producent zawinął zabawki z serwerowni i tyle masz ze swojego sprzętu. Weź to rozkręć obczaj na jakim MCU zrobione bo pewnie to esp8266 albo inny BK tam siedzi i dość łatwo będzie to oprogramować od nowa.
@bukimi: mam takich osiem sztuk.
@dktr: zastanawiałem się czy nie kupić nowego urządzenia (tten sam model) i spróbować jakoś zgrać firmware. Co do sposobu o jakim mówisz - masz jakieś przykłady?