Wpis z mikrobloga

Mam niefajne odczucie, że tak umiera. Więc pora was trochę rozruszać.

Obecna sytuacja na rynku wygląda tak, że za kwotę 800-900 tys można w Krakowie kupić albo w miarę fajne 60-70m2 do wejścia w mieście lub bliźniaka zaraz za krakowem, lub segment - czesto juz do wejscia w tej kwocie.

Wolicie mieć 70m2 w mieście, z dostępem do sklepów, usług, komunikacji itp.
Czy 80-100m2 w bliźniaku/segmencie za granicą krakowa, gdzie nie ma za dużo, ale z kawałkiem ogródka?

#mieszkanie #nieruchomosci
  • 16
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: singiel nie jest klientem na bliźniaka/segment, a mieszkanie 60-65m2 dla rodziny 2+1 (nie daj buk z psem) to już słaby pomysł. Jak rodzic robi jeszcze na HO to mieszkanie na pewno nie jest dla niego.
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: jak oglądam te inwestycje deweloperskie to mi się żyć odechciewa od samego patrzenia. Ludzie mieszkają w takich tasiemcach jamnika z dziurawym dojazdem na jeden samochód i uważają to za jakiś luksus. Będą mówić, że mieszkania na zachodzie są droższe, a tam infrastruktura wygląda dużo lepiej - u nas jak w chlewie, aż się w żołądku przewraca. Jedziesz dziurawą ulica i wszędzie te szeregówki, każda inna, każda upchana na jakieś wąskiej
  • Odpowiedz
  • 0
@wetorek2 ogólnie póki co rydlówka to dla mnie śmieszna ulica - mieszkaina drogie, infrastruktury brak, sklepów brak, jak ktoś nie ma auta to drauje codziennie na rondo matecznego kawałek - nie chciałbym tam mieszkań, mimo że uwazam okolice matecznego za najlepsze miejsce do życia w Krakowie

@PanMihau zaskocze Cię - mam klientow na mieszkanie, wlasnie urodzilo sie 2 dziecko, wiec mloda rodzina 2+2 i jak zaczeli analizowac mieszkanie w blizniaku pomiedzy krakowem
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: Z pół roku temu w ZAM na Rydlówce Lev Invest wyprzedawał kawalerki w śmiesznej cenie, koło 10-11k za metr było.
Dwóch moich znajomych tam mieszka (jeden po jednej stronie Wadowickiej, drugi po drugiej) i sobie chwalą, te mieszkania w Mate3nym z widokiem na boiska to wgl kox, nie czuć rumoru miasta, a to ścisłe centrum.
Kwestia czasu aż uprzątną to złomowisko i wyremontują ulicę.

Sam czekam na kredyt 2% i
  • Odpowiedz
  • 0
@wetorek2: wiem, oglądałem nawet te mieszkania które mieli z lev inwest z jednym znajomym posrednikiem. Potem mialem w ofercie w tym naroznym budynku mieszkanie na wynajem z widokiem na brame garazowa. Głosno, slychac straz na sygnale - bo zaraz obok remiza. Kawalek do komunikacji, na dole tylko żabka. Ja osobiscie nie jestem przekonany do tego osiedla.

Chociaz to nie bylo ZAM - bo zam oddali dopiero chyba 2 miesiace mu ;)
  • Odpowiedz