Wpis z mikrobloga

Dobra, przejrzałem to całe hejto i czegoś nie rozumiem.
W życiu nie uwierzę, że w 2-3 dni przeszła tam połowa mirków. A wykop miał bodajże 3 miliony userów. To byłby jakiś fenomen w skali światowego internetu. Powiedzmy, że odeszło max. 10%.

Jakim cudem więc większość obserwowanych przeze mnie tagów tam żyje i ma więcej contentu, a tutaj liczba wpisów spadła o 80% i wieje sandałem, skoro wykop wciąż ma 10 razy więcej userów?

Chyba że faktycznie doszło do jakiegoś gigantycznego odpływu niespotykanego do tej pory w polskich internetach - ale w takim razie dlaczego, #!$%@?, gównoportal stworzony przez 2 mirków dla jaj jako 24-godzinny czelendż, pełen niedoróbek, działa lepiej i płynniej niż portal tworzony 3 lata przez setki programistów za milionowe dotacje?

Co tu się #!$%@? odwaliło?

#wykop
  • 3
@SolarisYob: po prostu apka mobilna nie dziala, wiekszosci nie chce sie wchodzic przez przegladarke. Jak juz ogarnal apke to zobaczysz, ze tagi znowu odzyja. Hejto to tylko bunt wykopkow, i tak wroca, zawsze wracaja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SolarisYob:

A wykop miał bodajże 3 miliony userów.


Wykop nie ma 3 mln aktywnych użytkowników, tylko znacznie mniej.

Powiedzmy, że odeszło max. 10%.


Odeszło lub nie może korzystać znacznie więcej, co widać po ruchu.

Jakim cudem więc większość obserwowanych przeze mnie tagów tam żyje i ma więcej contentu, a tutaj liczba wpisów spadła o 80% i wieje sandałem, skoro wykop wciąż ma 10 razy więcej userów?


No skoro ruch na Hejto