Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu wrzuciłem tu post na temat Herzyk i jej umiejętności na poziomie niższym niż przeciętnego 12 latka:
LINK
Tak bardzo ją boli komentarz @qeti że aż zrobiła o tym insta story XD
@herzyk_wieczorkiewicz Ty naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z tego że poniżasz się swoim wrzutkami do neta? XD
#przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazlewactwa #feminizm #pieklomezczyzn #pieklokobiet
Miguelos - Jakiś czas temu wrzuciłem tu post na temat Herzyk i jej umiejętności na po...

źródło: gdfgsrfgtrfd

Pobierz
  • 5
@grzybuxd: Nie spodziewajmy się niczego wnikliwego oprócz wysrywów i docinek sfrustrowanej życiem chłopczycy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cała książka będzie się opierać na wycinkach komentarzy z wykopu i mało analitycznych komentarzach autorki. Konkluzją książki będzie "przegrywy złe i toksyczne" - i nic poza tym, nic głębiej, żadnej analizy skąd i dlaczego takie internetowe kultury powstają, żadnych rozważań nad zagadnieniem incelizmu, skąd, jak i dlaczego, jakie są możliwe
@Davidozz: wiem że to gniot będzie xD jedynie chciałbym zobaczyć potencjalną dyskusję na wykopie, która by się na pewno przerodziła w obrzucanie gównem po wydaniu tego

ale biorąc pod uwagę że wydawnictwo przełożyło termin na późniejszy plus ludzie się masowo wynoszą z wykopu to raczej to nie będzie miało miejsca