Wpis z mikrobloga

@gardziok: Pixel 7. Za mało światła jest bardzo prawdopodobne bo robiłem to w nocy przy lampce i też użyłem zooma, więc to mogło trochę jakość zabrać. Nie umiem robić zdjęć więc wszelkie pro tipy mile widziane.

Teraz po prostu używam dlugiego naświetlania i statywu.
@Mineciarz69: Też tak kiedyś myślałem dopóki nie odkryłem metody slapchop. Farbki które cieniują za Ciebie? Poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio to jest łatwiejsze niż się wydaje, łapy mi się przez pracę fizyczną trzęsą jak alkoholikowi a jak widać efekty są. A nawet i na trzęsące się ręce są sposoby jak na przykład - gumka recepturka naciągnięta na dłoń w odpowiedni sposób. Pędzelków używam najtańszych jakie są.
klik34 - @Mineciarz69: Też tak kiedyś myślałem dopóki nie odkryłem metody slapchop. F...
@FiodorBadass: Dzięki wielkie :D Absolutnie szczerze, talentu w tym nie ma tylko odpowiednia technika i wolny czas. Polecam filmik który dałem w odpowiedzi do Mineciarza69 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mineciarz69 zapomniałem dodać a to tyczy się was obu jeżeli chcecie spróbować. Jeżeli macie w mieście/obok sklep Warhammer/Games Workshop to pójdźcie tam. Jako startujący będziecie mogli otrzymać za darmo figurkę Space Marine albo Stormcast Eternala (do wyboru przez