Wpis z mikrobloga

Oto dlaczego divy sa lepsze od p0lek - byłem dzisiaj na trzech różnych bo takie miałem ciśnienie. Teraz jest totalny chill i mogę skupić się na robocie. Pierwsza jak tylko się zacząłem rozbierać to tak mi komplementy waliła co do mojego ciała, że totalnie zapomniała czego nie wykonuje (w opisie, że kategorycznie nie robi loda bez gumy i nie całuje się), a dosłownie rzuciła się na mnie i sama chciała żebym ją w końcu dosiadł xD
Druga też - komplementy i numer priv mi dała jakbym chciał pogadać albo się spotkać poza ogłoszeniem i nie za hajs xD
Trzecia - w szoku, że ktoś o takie aparycji musi korzystać z takich usług i że jej też było przyjemnie (doszła) to stwierdziła, że płacę połowę ceny + jej fb mi dała.

Teraz z p0lką to trzeba się miesiącami spotykać i umawiać, a i tak ci powie, że jesteś #!$%@?, bo ona by chciała koksa mokebe jak mariusz pudzianowski, a potem płacze na relacjach insta, że faceci to świnie xD

#divyzwykopem #p0lka
  • 9
@davidero69: Żadni obrońcy, po prostu to co mówsz nie ma sensu. Nawet jak jej się podobało a ty jesteś najprzystojniejszym facetem na Ziemi, to czemu miałaby odmówić darmowych 200 zł? Co ona głupia i życia nie zna? Kto jak kto, ale dziwka życie zna i głupia też większość z nich nie jest.
@davidero69:

byłem dzisiaj na trzech różnych bo takie miałem ciśnienie


Tak trzeba żyć. A teraz pomyśl, że to samo chcesz zrobić nie za pomocą #divyzwykopem a jakichś tinderów i tym podobnych.

jak tylko się zacząłem rozbierać to tak mi komplementy waliła co do mojego ciała, że totalnie zapomniała czego nie wykonuje (w opisie, że kategorycznie nie robi loda bez gumy i nie całuje się), a dosłownie rzuciła się na mnie i